Kahvaltılık Yer Fıstık Ezmesi 340gr (ŞEKERSİZ )

paylaş
Online siparişleriniz mağazamıza yakın yerlere motorize paket servisimizle en kısa sürede hızlıca teslimat yapılmaktadır. Bölgeniz için telefonla bilgi alabilirsiniz.
110,00 TL
- 1 Adet
Teslim Süresi :  Saatte Gönderim
600 TL ve üzeri alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo

MAĞAZAMIZA YAKIN BÖLGELER Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Ataşehir, Üsküdar, Acıbadem, Ümraniye, Çekmeköy Bölgelerine Motorize servisimiz vardır. Kargo limiti ve ücreti YOKTUR, servisimiz ÜCRETSİZDİR.
  • Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat
  • Özel Paketleme
  • Hep Taze
Ürün Özellikleri

%100   Doğal İçeriği Ve Yüksek Fıstık Oranıyla Çocuklar İçin Doğal Bir Enerji Ve Protein Deposu Olan Alune, Çocukların Büyümesini Ve Gelişimini   Destekliyor. Alune’De Kullanılan Tüm Hammaddeler, Doğadan Olduğu Gibi Alınarak Hiçbir Kimyasal İşleme Tabi Tutulmuyor. İçeriğinde    Trans Yağ, Koruyucu Ve Renklendirici Maddeler Kullanılmıyor. Genetiği Değiştirilmemiş Soya Lesitini Ve Kimyasal Reaksiyonlarla Elde Edilen Doğala Özdeş Aroma Yerine Vanilya Bitkisinden Üretilen Doğal Vanilya Kullanılıyor. Özel Formülü Sayesinde Buzdolabından Çıkarıldığı Anda Bile Kolayca Sürülebilen Alune, Kahvaltı Sofralarının Ve Beslenme Çantalarının Vazgeçilmezi.

Alunenin Her 100 Gramında; Enerji: 690 Kcal Protein: 22 Gr Karbonhidrat: 27 Gr Vitamin E: 8 Mg

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp