1.Kalite Siirt Fıstığı

31.7.2023

1.Kalite Siirt Fıstığı siparişi vermek istediğinizde sizlere en hızlı ürün teslimatı yapacak olan, hızlı kargo ve tazelik koruyucu özel paketler kullanan KOZ KURUYEMİŞ online satış sitesinden hemen sepetinizi oluşturun. İnsan sağlığı için son derece önemli olan kuruyemişler içinde 1. kalite Siirt fıstığı yer alır. Firmamız bünyesinde yer almakta olan bu ürün pek çok açıdan avantaj ve fayda sağlamasından kaynaklı olarak insanlara iyi gelir. İçeriğindeki pek çok vitamin, protein sayesinde insanların rahatsızlık duyduğu bazı hastalıklar için de mücadele eden bir yapısı vardır. Kemik ve diş sağlığı, kolesterol sorunları, kan basıncının dengesi gibi durumlarda kişilere yardımcı olur.

Aynı zamanda bu ürün cinsel hazzı da artırmakta olduğundan erkekler için sperm sayısını artırıcı bir erki gösterir. Bu durum bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu ürün diğer kuruyemişler kadar kalori içermemekte olduğundan kilo da aldırmaz.

Fazla kalori içermemesi ve tüketmek konusunda aşırıya kaçılmaması halinde tokluk hissi yaratmaktadır. İçeriği yağın vücut tarafından tamamen emilmemesi sayesinde de vücut sağlığı korunmaktadır.

Siirt Fıstığı Besin Değeri Nedir?


Bu üründe yer almakta olan ve içerik bakımından da zengin olmasını sağlayan bazı vitaminler ve proteinler vardır. Besin değeri enerji bakımından 567, karbonhidrat olarak 27.17 g, protein 20.16 g, yağ ise 45.32 g, demir 3.92 g olarak ifade edilebilir. Bunun yanında ürünün içeriğinde magnezyum, manganez, potasyum, fosfor, sodyum, çinko, bakır gibi besinleri de içermektedir. Vitamin olarak bakıldığı zaman ise A, B6, C, D, E ve K vitaminleri bulunur. Bu nedenle insan sağlığına fayda sağlamakta olan her türlü vitamin ve besin değerlerinden söz etmek mümkün olur.

Lif oranı oldukça yüksek olmasından kaynaklı kişilerin kilo almasına sebebiyet vermemektedir. Vitamin ve mineral oranı yüksek olduğu için pek çok sağlık sorunu karşısında koruyucu ve de önleyici etki gösterir. Az yağlı olduğu için de kilo yapmaz. Bu nedenle kişiler kilo sorunu yaşadıkları dönemde dahi gayet dengeli bir biçimde bu ürünü kullanabilir. Hem tat hem de içerik bakımından lezzetli ve zengin olması ile kişilerin tüketirken memnun kalacağı bir üründür. Firmamızdan bu ürünü dilediğiniz kadar temin edebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´in tazelik ve kalite garantili Özel Siirt Fıstığı ürününü siteden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Yakın bölgemize motorlu araçlarımız ile, diğer bölgelere ise aynı gün kargo ile göndermekteyiz.
 

Siirt Fıstığı Faydalı Mı?


Pek çok açıdan bakıldığı zaman insan sağlığına iyi gelecek vitaminleri ve mineralleri içermekte olan bu ürün son derece sağlıklıdır. Kabukları bile antioksidan kaynağı olmasından dolayı ürünün hemen her detayında faydalanılabilir. Toksik maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olarak kişilerin en iyi şekilde sağlıklı kalmasına olanak tanır. Kalp hastalıkları konusunda da kişilere yardımcı olan bu ürün önlem alınması açısından son derece faydalıdır.

Kuru ciltleri nemlendirmesi sayesinde de kişiler kuruyan ciltleri için yapabilecek bir şey bulmuş olur. Göz sağlığına, anemiye ve kolesterol seviyesinin dengesinin korunmasına da gayet iyi gelir. Güçlü ve de oldukça zengin olan içeriği ve yapısı itibariyle tüketen herkesi memnun eden bir besindir. 1. kalite Siirt fıstığı firmamızda her zaman için kişiler için satın almaları üzere hazırdır.

Merak ettiğiniz soruların tamamı için sitemizde yer alan whatsapp hattı, canlı destek hattı ile bilgi edinebilirsiniz. Kalitesinden asla ödün vermeyen Koz Kuruyemiş´i bir kere deneyen, bir daha vazgeçemiyor. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Sarı Kayısı Fiyatları
  Sarı Kayısı Fiyatları araştırması içerisindeyseniz, Türkiye´nin en kaliteli ürünlerini sizlere Koz Kuruyemiş kalitesi ile ulaştırmaya devam ediyoruz.
 • Acve Hurması Faydaları
  Koz Kuruyemiş olarak bilgilendirmeye, ürün tanıtımına ve en lezzetli & kaliteli olanlarının istediğiniz adrese teslimatına ön ayak oluyoruz, hemen sitemizden Acve Hurması Faydaları hususlarını inceleyebilirsiniz.
 • Dağ İnciri Nedir?
  Dağ İnciri Nedir? Dağ inciri kurusu ürünlerinin en kaliteli ve en lezzetlilerinin siparişini verebildiğiniz Koz Kuruyemiş sizler için genel bilgileri web sitesinde paylaşmaktadır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp