Acve Hurması Fiyatları

22.3.2024

Acve Hurması Fiyatları ve ürünleri için Koz Kuruyemiş´i rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Web sitemizde ihtiyacınız olan bir çok ürüne erişmeniz mümkün. Bilindiği üzere birbirinden lezzetli ve besleyici özelliklere sahip birçok farklı hurma türü bulunmaktadır. Genellikle yetiştiği coğrafi bölgeye göre isimlendirilen bu meyvelerden birisi de Peygamber hurması olarak da bilinen acve hurmasıdır. Medine’ye özgü yetişen bu hurma hem manevi hem de maddi anlamda oldukça kıymetli bir meyvedir. İslam coğrafyasında büyük bir kıymeti bulunan acve, aynı zamanda besleyici özellikleri bakımından adeta bir besin deposudur.

Hurma Toptan Satış | Hurma Toptancı

Diğer hurmalara nazaran daha küçük ve koyu renkli bir hurmadır. Uzaktan bakıldığında erik kurusuna benzetildiği sıkça olmaktadır. Yumuşak dokusu ve lezzetiyle en çok tercih edilen hurmalardan birisidir. Başta Ramazan ayı ve iftar sofraları olmak üzere gündelik hayatta da sıkça tüketilmektedir. Kavurucu çöl sıcaklarında yetişen bu meyve önemli oranda vitamin ve mineral içermektedir. Ayrıca uzun süre muhafaza edilerek rahatlıkla kullanılabilmektedir. Az bir miktarda dahi tüketilmesi halinde enerji vererek vücudun gün boyu dinç ve dinamik kalmasını sağlamaktadır. İçeriğindeki zengin şeker oranı ile bunu sağlarken aynı zamanda doğal olarak bu işlevini yerine getirmektedir. Firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla piyasadaki en doğal ve taze acve hurma türlerini çeşitli ağırlıklarda paketleyerek satışa sunmaktadır. Siz de paket ağırlığına göre değişen acve hurması fiyatları ile bu eşsiz lezzete dilediğiniz miktarda sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İster web sitemizden ister mağazamızdan kolaylıkla satın alarak güvenle tüketebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş olarak her zaman belli standartlara sahip ürünleri satar ve her zaman aynı kalitede ürün sunmayı amaçlarız.

Acve Hurması Fiyat ve Modelleri

Sayısız faydaları olduğunu söyleyebileceğimiz acve hurması, içeriğindeki birçok önemli besin değerleri sayesinde düzenli tüketilmesi önerilen besinlerden birisi olmaktadır.  Gerek kuru halde gerekse yaş veya macun kıvamına getirilerek tüketilmesi sıkça tercih edilen yöntemlerden olmaktadır. Gün içerisinde ara öğün veya normal öğünlerde yemeklerle birlikte tüketilebilen eşsiz bir besin kaynağıdır. Düzenli tüketilmesi halinde kalp ve damar rahatsızlıklarını önleyen etkisi bulunmaktadır. Hamilelikte tüketildiğinde rahim akslarını kuvvetlendirerek doğumun kolaylaşmasını sağlar. Bebekler ve gelişim çağındaki çocuklar için kalsiyum ve fosfor bakımından oldukça zengin bir meyvedir. Bu da diş ve kemik gelişimi için çok büyük yarar sağlamaktadır. İçeriğindeki doğal şeker ile kan şekerini düzenler ve diyabete iyi gelir. Bağışıklık sistemini güçlendiren antioksidan bir yapıya sahiptir.

Medine’den hasat edilerek en taze ve doğal haliyle sizlere kadar ulaştırdığımız acve hurmalarımızı dilediğiniz kadar alarak güvenle tüketebilirsiniz. Bu eşsiz lezzete dair detaylı bilgiler ve tüm acve hurması fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilir, satış mağazamıza gelebilirsiniz.

Daha fazlası için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Koz Kuruyemiş sizlere en iyi ürünleri sunmaktadır.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Türk Kahvesinin Faydaları
  Türk Kahvesinin Faydalarını Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlamış olduğu bu içerikten inceleyebilir ve Türkiye´nin lezzetli türk kahvelerinin üreticisi olan firmamızdan hemen dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.
 • Ceviz´in Merak Edilen Tüm Detayları Burada
  Ceviz´in Merak Edilen Tüm Detaylarına Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlamış olduğu bu içerikten erişebilir ve ülkenin en kaliteli cevizlerini firma aracılığı ile sipariş vererek adresinize ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Dağ İncir Kurusu Siparişi
  Dağ İncir Kurusu Siparişi vermek isteyen tüm ziyaretçilerimiz Koz Kuruyemiş web sitesinde yer alan kuru meyveler kategorisi içerisinden ilgili ürünü dilediği gramajlarda sipariş verebilmektedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp