Antep (Şam) Fıstığı Çeşitleri

1.1.2024

Koz Kuruyemiş´te yok yok! İhtiyacınız olan 1.kalitedeki kuruyemişler burada! Antep (Şam) Fıstığı Çeşitleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm detaylara web sitemizden hemen erişebilirsiniz. Ülkemiz son derece verimli topraklara ve beraberinde de ürün çeşitliliğine sahip bir coğrafyada bulunmaktadır. Bilinen birçok ürünler için uygun yetiştirme ortamları bu topraklar üzerinde yer almaktadır. Antep (Şam) fıstığı çeşitleri de bu ürünlerden birisi olmaktadır. Dünya genelinde üretim oranlarına bir göz attığımızda Antep fıstığı üretiminde ilk sıralarda olduğumuzu da kolaylıkla görebilmekteyiz. Üzerinde bulunmaktan onur duyduğumuz bu toprakların bizlere sunduğu nadide değerlerden birisi olan Antep fıstığını hemen hepimiz büyük bir keyifle tüketmekteyiz.

Atıştırmalıkların yanı sıra çeşitli tatlılarda ve yiyeceklerde sıkça kullanmaktayız. Geniş bir kullanım yelpazesi bulunması, eşsiz lezzeti ve doyuruculuğu ile en çok tükettiğimiz kuruyemişlerden birisi olmaktadır. Ülkemizde üretilerek sizlerin tüketimine sunulan en sağlıklı ve kaliteli Antep fıstığı türlerini firmamızda bulabilirsiniz. Dilerseniz doğrudan firmamıza gelerek satın alabilirsiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden online olarak da satın alabilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´ten satın alacağınız tüm ürünler tazelik koruyucu özel ambalajları ile size gönderilmektedir. Dilerseniz vakumlu olarak dilerseniz de kilitlenebilir özel paketlerimiz ile ürünleri anında siteden sipariş verebilirsiniz.

Antep (Şam) Fıstığı Çeşitleri & Kilo Fiyatları


Ülkemizde bazı bölgelerde yetişme ortamları bulunmasına karşın en yaygın olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ve özellikle de adını aldığı Gaziantep bölgesinde yetişmektedir. Bölgenin toprakları ve havası Antep fıstığının yetişmesi için en uygun koşulları doğal olarak sağlamaktadır. Aynı zamanda bölge ekonomisine de büyük katkı sunmaktadır. Bu nedenle bölge insanları için önemli bir geçim kaynağı olmaktadır. Hasadı yapıldıktan hemen sonra en iyilerini ve lezzetli olanlarını sizler için özenle seçmekteyiz. Bu ürünleri en sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hazırlayarak sizlerin tüketimine sunmaktayız. Sizler de dilediğiniz çeşidiyle en uygun fiyatlardan alarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.
 

Bazı Antep Fıstığı Çeşitleri


Kalitesine, büyüklüğüne ve şekline göre birçok farklı çeşitleri olan Antep fıstığı için en yaygın olanlarını şöyle sıralayabiliriz:

•    Barak yıldızı Antep (Şam) fıstığı,
•    Ohadi Antep (Şam) fıstığı,
•    Siirt Antep (Şam) fıstığı,
•    Halebi Antep (Şam) fıstığı,
•    Tekin Antep (Şam) fıstığı,
 

Kaliteli Kuruyemiş´in Adresi "KOZ KURUYEMİŞ"


Bu Antep fıstığı türleri fiyat olarak da farklılık gösterebilmektedir. En ucuz fiyatlardan satın alabileceğiniz yegane adres firmamız olmaktadır. Dilediğiniz zaman firmamızdan veya online mağazamızdan istediğiniz kadar satın alarak büyük bir keyifle ve güvenle tüketebilirsiniz. Yukarıda bahsi geçen Antep (Şam) fıstığı çeşitleri için tüketime hazır hale getirilene kadar farklı işlemler de uygulanabilmektedir. Böylece tuzlu ve tuzsuz, çiğ ve kavrulmuş, kabuklu ve kabuksuz, toz şeklinde kullanıma hazır çeşitlerimiz de raflarda yerlerini almaktadır. Tüm ürünlerimiz en taze ve sağlıklı halleri ile kullanabilmeniz için özenle hazırlanmaktadır. Kuru ve nemsiz ortamlarda muhafaza edilerek sizler için en ideal koşullarda saklanmaktadır.

Koz Kuruyemiş´te yer alan tüm ürünlere web sitesi üzerinden sahip olabilirsiniz. Kaliteli ürünler için her zaman ülkenin her yerinden tercih edilen marka KOZ´da sizin için tüm detaylar düşünüldü.

Hemen sitemizde yer alan numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp