Antep Fıstığı Toz (Öğütülmüş) Siparişi

24.5.2021

Antep Fıstığı Toz (Öğütülmüş) Siparişi vermek için sitemizde yer alan Doğal Ürünler kategorisini ziyaret edebilir ve ilgili ürünü inceleyerek sepetinize dilediğiniz gramajlarda ekleyebilirsiniz. Antep fıstığı ürünleri yüksek miktarda polifenolik asitler içermektedir. İçinde yer alan bu besin değerleri sayesinde ürün kalp sağlığı açısından, sinir sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Fıstığın içerdiği besinler, yağ ve karbonhidratlar kan şekeri seviyesinin dengelenmesini sağlar.

Koz Kuruyemiş olarak her zaman kaliteyi sizlere sunduk, sunmayada devam ediyoruz. Firmamızın online satış sitesinde yer alan ürünlerin tamamı kendi imalathanelerimizde özenle seçilmekte ve her zaman taze olarak raflarımızdaki yerlerini almaktadır.

Ülkemizde yetişen antep fıstıklarının kavrulmamış ve toz hali olan öğütülmüş fıstık içleri genellikle tatlıların üzerinde kullanılmaktadır. Protein açısından oldukça yoğun olan bu ürün kötü kolesterol içermez, akciğerlerinizde yer alan iltihapların temizlenmesi için bazı miktarlarda tüketim önerilmektedir.

ÖĞÜTÜLMÜŞ ANTEP FISTIĞI İÇİ SİPARİŞİ

Şekerleme, lokum, helva gibi ürünlerin vazgeçilmez yardımcısı olan antep fıstığının en taze, en lezzetlisi KOZ KURUYEMİŞ firmamız ile sizlere sunulmaktadır.  Koz Kuruyemiş´in en lezzetli, kaliteli ürünlerin elden geçirilerek üretilmesi ile elde edilen bu öğütülmüş fıstık içi ürünü has aroması ve rengi ile raflardaki yerini almıştır. Kokusunu dahi hissedeceğiniz, kullanım esnasında ve sonrasında memnun kalacağınız bu ürünleri özenle hazırlamakta ve siparişlerinizi kısa süre içerisinde Türkiye´nin her yerine ulaştırmaktayız.

Başta baklava, çikolata, pasta, kadayıf, künefe, tatlı, dondurma, lokum, helva, cezerye, pişmaniye, yemek gibi. bir çok alanda kullanılmaktadır.

Sizlerde özenle ürettiğimiz, kalitesine ve lezzetine güvendiğimiz bu ürünü hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp