Arnavutköy Kuruyemiş Üreticisi ve Online Satışı

24.07.2020

Arnavutköy Kuruyemiş Üreticisi ve Online Satışı için Koz Kuruyemiş markasına ait web sitesinden dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. Koz Kuruyemiş aynı gün adresinize ulaşması için kargonuzu hazırlayacaktır.

Uzun yıllardan bu yana sektörde bulunan ve faaliyetlerini sürdüren firmamız kısa zaman içerisinde yeni şubelere ve yeni adreslerdeki müşterilerine ulaşmaktadır. Ülkemizin bugün hemen her iline gönderim yapan firmamız İSTANBUL ili ARNAVUTKÖY bölgesinde de en fazla tercih edilen ve siparişin en yoğun olarak alındığı bölgelerin başında gelmektedir. Her zaman taze ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunan Koz Kuruyemiş´e web sitesinden dilediğiniz ürünü sepete ekleyerek siparişlerinizi gönderebilirsiniz.

Markamızın ve web sitemizin çatısı altında bugün hemen hemen her kuruyemiş çeşidinin bulunduğunu göreceksiniz. İnceleyeceğiniz ve siparişini vereceğiniz ürünlerin tamamı taze bir şekilde size ulaştırılacaktır. Ürünlerimizin tamamının arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünlerin tamamı kendi yöresinden senelik olarak toplu şekilde alınmakta ve ihtiyaca uygun olduğu an hazırlanarak sizlere özel tazelik koruyan ambalajları ile ulaştırılmaktadır.

Koz Kuruyemiş olarak siparişi gelen tüm ürünleri imalathanelerimizde günlük olarak hazırlamaktayız. Perakende satış alanında daima kaliteli ürünleri, yeni mahsüllerden hazırlar ve sizlere ulaştırırız. Siparişlerinizin tamamı hızlı kargo seçeneği ile en fazla 24 saat içerisinde adresinize kargolanmak üzere hazırlanacaktır. Koz Kuruyemiş sitesinde İYZİCO ödeme alt yapısı kullanılarak hem müşterinin hemde firmamızın güvenliği güvence altına alınmıştır. Satışlarınızın tamamını 3D secure ile ödemelerini yaparak temin edebilirsiniz.

Ayrıca sürekli sipariş veren müşterilerimizin yorulmaması, daha rahat sipariş verebilmesi amacı ile uygulamalarımızı da yayına aldık. Telefonlarınızdan uygulama indirme programlarınız aracılığı ile firma adımızı aratabilir ve indirme işleminizi başlatabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp