Aşurelik Kuruyemiş ve Kuru Meyveler

26.8.2020

Aşurelik Kuruyemiş ve Kuru Meyveler arasından ihtiyacınız olanı hemen Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesinden sipariş verebilir ve en lezzetli ürünlere sahip olarak muhteşem aşureleri komşularınıza taddırabilirsiniz.

Koz Kuruyemiş web sitesinden aşurelik buğday, aşurelik sarı kayısı, aşurelik sarı üzüm, aşurelik tuzsuz fıstık, aşurelik fındık, aşurelik dut kurusu, aşurelik hurma, aşurelik besni üzüm, aşurelik zarı soyulmuş badem, aşurelik kuş üzümü, aşurelik çam fıstığı, aşurelik file fıstık, aşurelik file badem, aşurelik incir, aşurelik ceviz içi, aşurelik doğal antep fıstık içi, aşurelik toz fıstık ve aşurelik doğal badem ürünlerinin hepsine sahip olabilirsiniz.

Dilediğiniz ürünü sitemizde kısa bir gezintiye çıkarak ve ilgili menüleri ziyaret ederek sepetinize ekleyebilir ve sipariş talebinizi oluşturabilirsiniz. Firmamızın web sitesinden verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde tarafınıza kargolanabilmektedir. Kargolanacak olan ürünlerimiz Koz Kuruyemiş markasına has olarak hazırlanan özel vakumlu veya kilitli ambalajlı paketler ile tarafınıza ulaştırılacak ve ürünler tazeliğini asla kaybetmeyecektir.

Her sene aşure zaman yaklaştığında genç ve yaşlı herkesin içindeki heyecan ortaya çıkmaktadır. Yaşlıların nostaljik olarak bazı hisleri hissettiği aşureler, ailenin bildiği tarife göre hazırlanmakta ve komşu, akraba ve dostlara dağıtılmaktadır. Bereket, verimlilik, şükretme ve paylaşmanın simgesi olan aşureler bu dönemlerde hemen her evde hazırlanmaktadır.

Aşure evlerde hazırlanmasının ardından, daha sıcakken kaselere ayrıştırılmasının akabinde komşu ve sevdikleriniz ile paylaşılacak olan bir tatlıdır. Aşure dağıtmak ile komşuluk bağınızı güçlendirebilir, akrabalarınız ile muhebbetinizi tekrar canlandırabilirsiniz. Bereketin bir sembolü haline gelen aşure için gerekli olan tüm malzemelere firmamızdan ulaşabilirsiniz. Her evin, her annenin aşure tarifi, aşure lezzeti farklıdır. Farklı malzemelerden üretilecek olan aşurelerinde ihtiyacı olan kuruyemiş ve meyve çeşitlerinin tamamı Koz Kuruyemiş´de sizlerle.

Sizlerde lezzetli aşureler yapmak için aradığınız tüm malzemelere www.kozkuruyemis.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp