Bebek Online Kuruyemiş Siparişi

27.07.2020

Bebek Online Kuruyemiş Siparişi verebileceğiniz, Türkiye´nin en lezzetli, en kaliteli ve en iyi ürünlerinin yer aldığı firmamızın sitesinden sepetinizi oluşturabilir ve bize iletebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş ürünler her zaman taze bir şekilde sizlere ulaştırılabilmektedir. Çok uzun yıllardan bu yana sektörde bulunan ve İstanbul´un çeşitli noktalarında şubesi bulunan firmamız sürdürülebilir tarım politikası neticesinde sizlere daima taze ürünleri ulaştırmaktadır. Her gün siparişlerin çıkışı yapılan merkezimizde, BEBEK ve bölgesinden gelen siparişler özel tazeliği bozulmayacak paketlerle hazırlanacak ve muhtemelen aynı gün içerisinde adresinize ulaşması amacı ile kargolanacaktır. Sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünü sepetinize eklemenizin hemen akabinde siparişinizi güvenli ödeme yöntemlerinden iyzico aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Türkiye´nin en güvenilir, en fazla kullanılan ödeme ağı ile 3d secure ödemelerinizi çekinmeden yapmanız mümkündür.

Koz Kuruyemiş olarak hangi ürünü hangi yörede yetiştiğinde lezzetli, kaliteli olarak biliyorsanız o yöreden temin etmekteyiz. Sizde dikkat ederseniz sitemizde inceleyeceğiniz tüm ürünlerin açıklama kısımlarında hangi yöreye ait oldukları yazmaktadır. Özenle paketlemesi yapılan ürünler hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

BEBEK semti ve çevre semtlerden dilediğiniz zaman siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

KOZ KURUYEMİŞ ARTIK APP STORE VE GOOGLE PLAY´DE

Koz Kuruyemiş ürünlerini telefonunuza indireceğiniz uygulama aracılığı ile düzenli olarak dilediğiniz zaman, siteye girmeden hemen uygulamamız aracılığı ile sipariş verebilirsiniz. Cihazlarınızın Google Play / App Store uygulaması içerisinde KOZ KURUYEMİŞ olarak aramanızı yaptığınızda karşınıza firma logomuzun çıktığı uygulamayı indirerek sipariş verebileceğinizi bilmelisiniz.

Uygulamamızı telefonunuza indirerek pek çok kampanyadan, pek çok indirimden de ayrıca yararlanabilirsiniz.

Uygulamamız hakkında görüşlerinizi ve puanlamanızı da unutmazsanız seviniriz..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Alanya Kuruyemiş Siparişi
  Alanya Kuruyemiş Siparişi ile alakalı Koz Kuruyemiş sizlere Antalya´da da ulaşıyor. Sitemizde yer alan 1.kalite kuruyemişleri, kuru meyveleri site üzerinden anında sipariş verebilir ve kısa sürede adresinizde ürünleri tüketmeye başlayabilirsiniz.
 • Ataşehir Taze Kuruyemiş Siparişi
  Ataşehir´de Taze Kuruyemiş Siparişi vermek için en doğru adrestesiniz. Firmamız her gün çıkan kargoları ile bölgenizden verilen siparişleri hızlı ve rahat bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır.
 • Arnavutköy Lezzetli Kuruyemiş Siparişleri
  Arnavutköy Lezzetli Kuruyemiş Siparişleri - Kuruyemiş ürünleri satan firmalar arasında yer alan firmamız KOZ KURUYEMİŞ en seçme ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatları sizlere sunmasının yanı sıra her zaman kaliteli ürünleri satmaktadır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp