Brezilya Bademi Siparişi

8.3.2021

Brezilya Bademi Siparişi vermek ve bu ürünün yararları hakkında bilgi sahibi olabilmek için hemen firmamızın kurumsal web sitesinde sizler için yayınladığı bu içeriği inceleyebilirsiniz.

Brezilya bademi ürünü bir çok kesimde farklı isimlerle de anılmaktadır. Brezilya cevizi, brezilya fındığı olarak da anılan bu ürünün her zaman en taze, en lezzetli ve kaliteli olanı Koz Kuruyemiş ile sizlere kadar ulaştırılır. Brezilya bademi ürünü 1569 senelerine dayanan dönemlerden günümüze kadar gelmiştir. Amazon bölgesinde yer alan ve uzunlukları 47 metrelere kadar uzanan ağaçlarda yetişmektedir. Brezilya bademi ürünü son dönemlerde en yoğun olarak Peru ülkesi, Brezilya ülkesi, Bolivya ülkesinde yoğun olarak yetiştirilmekte ve dünyaya bu bölgelerden ihracatı yapılmaktadır.

En lezzetli brezilya bademi siparişini vermek için hemen incelediğiniz Koz Kuruyemiş online satış sitesinde yer alan doğal ürünler kategorisini inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz gramajlarda firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Türkiye´nin her yerine gönderimini yaptığımız ve özel paketlerimiz ile tazelik koruyucu, tam kilitli ambalajlarımız vardır. Sizlerde brezilya bademi ürününü denemek, tadına bakmak istediğiniz an siparişlerinizi sitemizden oluşturabilirsiniz.

BREZİLYA BADEMİ YARARLARI


* Yüksek miktarlarda selenyum barındırmaktadır: Selenyum mineraline bu denli sahip olan başka bir ürün yoktur.

* Selenyum çok güçlü bir antioksidan olarak bilinmektdir.

* Selenyum zenginliğinin yüksek olduğu brezilya bademi ürünü aynı zamanda yine yüksek seviyelerde doymamış yağ barındırmaktadır.

* Oldukça zengin proteinler içermektedir.

* Brezilya bademi ürünü kadın ve erkekler için doğurganlığıda arttırıcıdır.

* Besin değeri yüksek olan bir üründür.

* İnsan vücuduna çok fazla etkisi bulunmaktadır.

Tadı oldukça iyi ve ülkemizde yetişen fındığı andırmaktadır. Daha fazla bilgi ve bu lezzetli ürünün siparişini oluşturabilmek için hemen site kategorilerimiz içerisinden ilgili ürüne ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Soslu Mısır Cipsi
  Soslu Mısır Cipsi Hakkında Bilgiler ve Sipariş talepleriniz için incelemekte olduğunuz KOZ KURUYEMİŞ kurumsal satış sitesinden hem bilgilere erişebilir hemde rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Wasabi Sosu Kaplı Bezelye
  Wasabi Sosu Kaplı Bezelye Siparişi ve Wasabi Sosu Hakkında bilgilere KOZ KURUYEMİŞ aracılığı ile erişebilir ve ürün siparişlerinizi hemen online satış sitemizden gerçekleştirerek, hızlı teslimat ile sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Cevizin Faydaları
  Son yıllarda üzerine araştırmaların çok fazla yapıldığı kuruyemişler arasında lider konumda bulunan ceviz´in faydaları saymakla bitmemektedir. Adeta bir şifa kaynağı olan cevizin faydalarına gelin hep birlikte göz atalım.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog