Brezilya Bademi Siparişi

8.3.2021

Brezilya Bademi Siparişi vermek ve bu ürünün yararları hakkında bilgi sahibi olabilmek için hemen firmamızın kurumsal web sitesinde sizler için yayınladığı bu içeriği inceleyebilirsiniz.

Brezilya bademi ürünü bir çok kesimde farklı isimlerle de anılmaktadır. Brezilya cevizi, brezilya fındığı olarak da anılan bu ürünün her zaman en taze, en lezzetli ve kaliteli olanı Koz Kuruyemiş ile sizlere kadar ulaştırılır. Brezilya bademi ürünü 1569 senelerine dayanan dönemlerden günümüze kadar gelmiştir. Amazon bölgesinde yer alan ve uzunlukları 47 metrelere kadar uzanan ağaçlarda yetişmektedir. Brezilya bademi ürünü son dönemlerde en yoğun olarak Peru ülkesi, Brezilya ülkesi, Bolivya ülkesinde yoğun olarak yetiştirilmekte ve dünyaya bu bölgelerden ihracatı yapılmaktadır.

En lezzetli brezilya bademi siparişini vermek için hemen incelediğiniz Koz Kuruyemiş online satış sitesinde yer alan doğal ürünler kategorisini inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz gramajlarda firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Türkiye´nin her yerine gönderimini yaptığımız ve özel paketlerimiz ile tazelik koruyucu, tam kilitli ambalajlarımız vardır. Sizlerde brezilya bademi ürününü denemek, tadına bakmak istediğiniz an siparişlerinizi sitemizden oluşturabilirsiniz.

BREZİLYA BADEMİ YARARLARI


* Yüksek miktarlarda selenyum barındırmaktadır: Selenyum mineraline bu denli sahip olan başka bir ürün yoktur.

* Selenyum çok güçlü bir antioksidan olarak bilinmektdir.

* Selenyum zenginliğinin yüksek olduğu brezilya bademi ürünü aynı zamanda yine yüksek seviyelerde doymamış yağ barındırmaktadır.

* Oldukça zengin proteinler içermektedir.

* Brezilya bademi ürünü kadın ve erkekler için doğurganlığıda arttırıcıdır.

* Besin değeri yüksek olan bir üründür.

* İnsan vücuduna çok fazla etkisi bulunmaktadır.

Tadı oldukça iyi ve ülkemizde yetişen fındığı andırmaktadır. Daha fazla bilgi ve bu lezzetli ürünün siparişini oluşturabilmek için hemen site kategorilerimiz içerisinden ilgili ürüne ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Yer Fıstığı
  Yer Fıstığı Çeşitleri ve Fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz, en kaliteli lezzetlere ulaşabileceğiniz KOZ KURUYEMİŞ online satış sitesi sizleri bekliyor, hemen ziyaret edin ve siparişinizi dilediğiniz adrese verin.
 • Datça Bademi Yararları
  Datça Bademi Yararları Nelerdir? En lezzetli ve kaliteli datça bademlerine nereden erişebilirsiniz? Datça Bademleri hakkında bilgiler ve kaliteli badem siparişleri için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Yer Fıstığı Kilosu Kaç TL
  Yer Fıstığı Kilosu Kaç TL´dir gibi bir araştırma içerisinde iseniz, Koz Kuruyemiş´in web sitesinde sizler için 1.kalite ürünlere ulaşmanız ve anlık olarak gramajına bağlı olarak güncel fiyatları görmeniz mümkündür.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp