Brezilya Bademi Siparişi

8.3.2021

Brezilya Bademi Siparişi vermek ve bu ürünün yararları hakkında bilgi sahibi olabilmek için hemen firmamızın kurumsal web sitesinde sizler için yayınladığı bu içeriği inceleyebilirsiniz.

Brezilya bademi ürünü bir çok kesimde farklı isimlerle de anılmaktadır. Brezilya cevizi, brezilya fındığı olarak da anılan bu ürünün her zaman en taze, en lezzetli ve kaliteli olanı Koz Kuruyemiş ile sizlere kadar ulaştırılır. Brezilya bademi ürünü 1569 senelerine dayanan dönemlerden günümüze kadar gelmiştir. Amazon bölgesinde yer alan ve uzunlukları 47 metrelere kadar uzanan ağaçlarda yetişmektedir. Brezilya bademi ürünü son dönemlerde en yoğun olarak Peru ülkesi, Brezilya ülkesi, Bolivya ülkesinde yoğun olarak yetiştirilmekte ve dünyaya bu bölgelerden ihracatı yapılmaktadır.

En lezzetli brezilya bademi siparişini vermek için hemen incelediğiniz Koz Kuruyemiş online satış sitesinde yer alan doğal ürünler kategorisini inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz gramajlarda firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Türkiye´nin her yerine gönderimini yaptığımız ve özel paketlerimiz ile tazelik koruyucu, tam kilitli ambalajlarımız vardır. Sizlerde brezilya bademi ürününü denemek, tadına bakmak istediğiniz an siparişlerinizi sitemizden oluşturabilirsiniz.

BREZİLYA BADEMİ YARARLARI


* Yüksek miktarlarda selenyum barındırmaktadır: Selenyum mineraline bu denli sahip olan başka bir ürün yoktur.

* Selenyum çok güçlü bir antioksidan olarak bilinmektdir.

* Selenyum zenginliğinin yüksek olduğu brezilya bademi ürünü aynı zamanda yine yüksek seviyelerde doymamış yağ barındırmaktadır.

* Oldukça zengin proteinler içermektedir.

* Brezilya bademi ürünü kadın ve erkekler için doğurganlığıda arttırıcıdır.

* Besin değeri yüksek olan bir üründür.

* İnsan vücuduna çok fazla etkisi bulunmaktadır.

Tadı oldukça iyi ve ülkemizde yetişen fındığı andırmaktadır. Daha fazla bilgi ve bu lezzetli ürünün siparişini oluşturabilmek için hemen site kategorilerimiz içerisinden ilgili ürüne ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Siirt Fıstığı Online Satış
  Bir çok insan tarafından özellikle talep edilen Siirt Fıstığı Online Satış sistemimizde sunulmktadır. Kabukları ve görünüş bakımından antep fıstığını andıran bu ürün, üretici bağından temin edilmektedir.
 • Giresun Fındığı
  Giresun Fındığı Siparişi vermek ve dünya üzerinde önemli bir yer sahibi olan giresun fındığının özelliklerini öğrenmek için Koz Kuruyemiş firmamızın sizler için hazırladığı bu içeriği okuyabilirsiniz.
 • Çiğ Fındığın Bazı Yararları
  Çiğ Fındığın Yararları ile alakalı Koz Kuruyemiş web sitesinde hazırlanan bu içeriğimize yakından gözatmak ister misiniz? En kaliteli kuruyemiş ürünlerini sunan firmamız sizleri bilgilendirmektedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp