Brezilya Cevizi

19.2.2021

Brezilya Cevizi ürününü incelemek, ürün detaylarını bilmek ve bu muhteşem lezzete sahip olan ürünü sipariş vermek için Koz Kuruyemiş online satış sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde bulunan doğal ürünler kategorisi üzerinden Brezilya Cevizi / Bademi ürününü hemen inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda bu ürünü firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Brezilya Cevizi genel anlamda Güney Amerika kökenli bir üründür. Güney Amerika ülkelerinde yer alan ağaçtan toplanan meyvelerden meydana gelir. Brezilya cevizi ürünü besin değeri bakımından oldukça yüksek ve aynı zamanda lezzetli bir üründür. Genel olarak Peru, Kolombiya, Venezuella, Brezilya gibi ülkelerde yer alan büyük nehirlerin kıyı kesimlerinde yetişmektedir.

Koz Kuruyemiş´in satışını yaptığı Brezilya Cevizi ürünü Peru ülkesinden temin edilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişler aynı gün içerisinde adreslerinize ulaştırılmak üzere çıkmaktadır. Firmamızın web sayfasından siparişlerinin verildiği tüm ürünler en kaliteli, en lezzetli şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Firmamızın ürünlerinin tazeliğinin bozulmaması için tercih ettiği paketler kilitli özel paketlerdir. Tüketeceğinizi tükettikten sonra paketin kilidini kapatır ve tekrar tazeliği için muhafaza edebilirsiniz.

Brezilya cevizi ürünü içerisinde yüksek miktarlarda selenyum bulunmaktadır. Ortalama olarak ölçümler yapıldığında 1 Kilo brezilya cevizi ürünü içerisinde tahmini ve yaklaşık olarak 1955 mikrogram selenyum bulunmaktadır. Tamamen doğal bir selenyum kaynağı olan bu kuruyemiş çeşidini hemen sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Güçlü bir antioksidan olan selenyum kişilerin protein ve dna sentezlerine yarar sağlamaktadır. Antikoksidan özelliği yüksek olan bu kuruyemiş çeşidi vücuttaki serbest radikaller ile savaşır ve sizi korur.

Brezilya cevizi fiyatlarını öğrenmek ve ihtiyacınız olanı sipariş vermek için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kudüs Hurmaları
  Kudüs Hurması ve En kalite Hurma çeşitleri burada! Koz Kuruyemiş online satış sitesi üzerinden siparişlerinizi hemen bize verebilir ve Türkiye´nin her yerinde bizden ürün temin edebilirsiniz.
 • Cevizin Faydaları
  Son yıllarda üzerine araştırmaların çok fazla yapıldığı kuruyemişler arasında lider konumda bulunan ceviz´in faydaları saymakla bitmemektedir. Adeta bir şifa kaynağı olan cevizin faydalarına gelin hep birlikte göz atalım.
 • Doğal Çiçek Ihlamur
  Doğal Çiçek Ihlamur ürünlerini incelemek ve en kaliteli ıhlamur çaylarını demlemek için hemen Koz Kuruyemiş online satış sitesinden siparişinizi verebilir ve ürünlere sahip olabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp