Brezilya Cevizi

19.2.2021

Brezilya Cevizi ürününü incelemek, ürün detaylarını bilmek ve bu muhteşem lezzete sahip olan ürünü sipariş vermek için Koz Kuruyemiş online satış sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde bulunan doğal ürünler kategorisi üzerinden Brezilya Cevizi / Bademi ürününü hemen inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda bu ürünü firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Brezilya Cevizi genel anlamda Güney Amerika kökenli bir üründür. Güney Amerika ülkelerinde yer alan ağaçtan toplanan meyvelerden meydana gelir. Brezilya cevizi ürünü besin değeri bakımından oldukça yüksek ve aynı zamanda lezzetli bir üründür. Genel olarak Peru, Kolombiya, Venezuella, Brezilya gibi ülkelerde yer alan büyük nehirlerin kıyı kesimlerinde yetişmektedir.

Koz Kuruyemiş´in satışını yaptığı Brezilya Cevizi ürünü Peru ülkesinden temin edilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişler aynı gün içerisinde adreslerinize ulaştırılmak üzere çıkmaktadır. Firmamızın web sayfasından siparişlerinin verildiği tüm ürünler en kaliteli, en lezzetli şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Firmamızın ürünlerinin tazeliğinin bozulmaması için tercih ettiği paketler kilitli özel paketlerdir. Tüketeceğinizi tükettikten sonra paketin kilidini kapatır ve tekrar tazeliği için muhafaza edebilirsiniz.

Brezilya cevizi ürünü içerisinde yüksek miktarlarda selenyum bulunmaktadır. Ortalama olarak ölçümler yapıldığında 1 Kilo brezilya cevizi ürünü içerisinde tahmini ve yaklaşık olarak 1955 mikrogram selenyum bulunmaktadır. Tamamen doğal bir selenyum kaynağı olan bu kuruyemiş çeşidini hemen sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Güçlü bir antioksidan olan selenyum kişilerin protein ve dna sentezlerine yarar sağlamaktadır. Antikoksidan özelliği yüksek olan bu kuruyemiş çeşidi vücuttaki serbest radikaller ile savaşır ve sizi korur.

Brezilya cevizi fiyatlarını öğrenmek ve ihtiyacınız olanı sipariş vermek için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Doğal Aydın Dağ İncir Kurusu
  Doğal Aydın Dağ İncir Kurusu ürününü Koz Kuruyemiş firmasının web sitesinde kuru meyveler kategorisi içerisinden inceleyebilir ve hemen dilediğiniz gramajlarda ürünü sipariş verebilirsiniz.
 • Kuruyemişli Doğal Kayısı Siparişi
  Koz Kuruyemiş´in eşsiz kuruyemiş ürünleri ile hazırlanan bu Kuruyemişli Doğal Kayısı lezzetini hemen kurumsal web sitemizden sepetinize ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.
 • İğde´nin Faydaları Nelerdir?
  İğde´nin Faydaları Nelerdir? İğde ile ilgili merak edilen tüm bilgileri ve detayları kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve bu lezzetli ürünleri hemen siteden sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp