Brezilya Fındığı Siparişi

26.2.2021

Brezilya Fındığı Siparişi vermek için hemen Koz Kuruyemiş´in online satış sitesini ziyaret edebilir ve web sitemizde yer alan ürünü dilediğiniz gramajlarda, dilediğiniz yere sipariş verebilirsiniz.

1.Sınıf kalitede olan brezilya fındığı ürününü tüketmek için iyi bir yer arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Firmamız sağlıklı beslenmek isteyen herkesin talep listesinde olan brezilya fındığı ürünlerini sağlamaktadır. Güney Amerika ülkelerinde yetişen bu ürün oldukça yararlıdır. Tüm Dünya ülkelerine bu bölgeden dağılan bu ürün doğal ve muhteşem bir selenyum kaynağıdır. Güçlü bir antioksidan deposu olan Brezilya fındığı genel sağlık bakımından oldukça yararlıdır. Web sayfamızda yer alan daha önceki yazılarımızda Brezilya Cevizi başlığı ile yararları ve diğer detaylarını sizlerle paylaştık.

Brezilya fındığı farklı isimlerde anılabilir, örneğin amazon cevizi, brezilya cevizi diye bir çok firmanında isimlendirdiği bu ürün aslında aynıdır. Genelde 50 metre uzunluğuna kadar yükselebilen ve nehir kenarlarında yetişen bir ağaçtan toplanmaktadır. Koz Kuruyemiş´in sizler için temin ettiği ve satışını yaptığı bu ürün Peru´dan ülkemize giriş yapmakta ve sizlere kadar taze bir şekilde firmamızın güvencesi ve kalitesi ile ulaştırılmaktadır.

Brezilya fındığı ürününde yer alan selenyum miktarına denk başka bir ürün bulmanız çok çok zordur. Ürün kilo kaybınızı arttırma, cilt bakımlarınıza yardımcı olma, bağışıklık sisteminizi düzenleme ve güçlendirme, kalp sağlığınızın korunması ve çinko eksikliği için birebirdir. Bu kuruyemiş türü gerçekten iyi bir antioksidan olmasından ötürü kanser ile savaş bakımından etkili bir üründür. Faydalı bilgiler kısmında bir önceki yazımızda detaylı bir şekilde sizlere bahsettiğimiz yararları inceleyebilir ve aklınıza takılan sorular için uzmanlarımız ile canlı destek hattı üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

6 -7 Adet Brezilya Fındığı içerisinde ortalama olarak ihtiyaç duyulan selenyum miktarının 7 katı karşılanabilmektedir. Mineral bakımından çok zengin olan bir üründür ve aynı zamanda doğal yağ barındırmaktadır.

BREZİLYA FINDIĞI


Kuruyemiş olarak tüketebileceğiniz tad ve şekil bakımından fındığı andırmasından dolayı Brezilya Fındığı ismi ile anılmaktadır. Aynı zamanda bazı yemek çeşitlerinde, içeceklerde ve tatlılarda da Brezilya Fındığı kullanılabilmektedir. Brezilya fındığı bayan ve erkeklerde doğurganlık arttırıcı ve erkeklerde sperm kalitesini yükselticidir. Besin değerinin oldukça yüksek olduğu bu ürün tüketen kişiler için bir çok yarar sağlar. Mineral ve vitamin deposu olan bu ürünü hemen sipariş vermek için incelediğiniz kurumsal sitemizde yer alan DOĞAL ÜRÜNLER menüsünü ziyaret edin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kabuklu Antep Fıstık Siparişi
  Kabuklu Antep Fıstık Siparişi vermek isteyenler için Gaziantep´ten temin ettiğimiz 1.kalite fıstıkları dilediğiniz şehre Koz Kuruyemiş kalitesi ve güvencesi ile ulaştırabilmekteyiz.
 • Az Kavrulmuş Tuzlu Fındık İçi Yararları
  Az Kavrulmuş Tuzlu Fındık İçi Yararları ve bilindik fındık özellikleri hakkında detayları paylaştığımız bu yazımızdan bilgi edinebilir ve ilgili ürünü en lezzetli şekilde Koz Kuruyemiş´ten sipariş verebilirsiniz.
 • Tuzsuz Antep Fıstığı Siparişi
  Türkiye´nin herhangi bir şehrinden Tuzsuz Antep Fıstığı Siparişi vermek çok kolay! Hemen Koz Kuruyemiş online satış sitesi üzerinden siparişlerinizi verebilir ve anında adrese taze ürünlerin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp