Büyükada Kuruyemiş Siparişi - Kuruyemişçi

29.3.2020

Büyükada Kuruyemiş Siparişi - Kuruyemişçi aramalarınızda rastladığınız KOZ KURUYEMİŞ Kadıköy´den sizlere ürünlerini her zaman taze şekilde özel paketlemelerle sizlere ulaştırır.

Her zaman hoş sohbetleri görmüş olan kuruyemiş çeşitleri, dinlenmede, buluşmada, sohbet anlarında, ev oturmalarındaki anların tadını çıkarmanız için çayın yanında olmazsa olmazlardır. Kuruyemiş ürünlerinin yazı kışı yoktur. Üstüne üstlük Koz Kuruyemiş markasının her zaman tüketilebileceği bilinmektedir. Siparişinizi sitemiz üzerinden verdiğiniz anda taze olarak paketlenmektedir. Sipariş adresinize özenle paketlenen kuruyemiş ürünleri kargolanmaktadır.

Kaliteli paketlemesi sayesinde Koz Kuruyemiş´in ürünleri taze bir şekilde size ulaşacaktır.

Adalar bölgesinde yer alan tüm müşterilerimize en kaliteli ürünleri, en iyi fiyatları sunmaktayız. Büyükada´dan siz değerli misafirlerimizin ayrıca sormak istediği, bilgi almak isteyeceği tüm bilgiler için WhatsApp destek hattımız ve canlı destek hattımız sizlere hizmet vermektedir.

Her zaman taze ve her zaman kaliteli kuruyemişler için sitemizde kısa bir gezintiye çıkın..
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Maltepe Kuruyemiş Siparişi
  Maltepe Kuruyemiş Siparişi vermek isteyenler için Koz Kuruyemiş "daima taze & daima lezzetli" ürünlerini kısa süre içerisinde adreslerinize gönderebilmektedir.
 • Etiler Taze Kuruyemiş Siparişi Vermek
  Etiler Taze Kuruyemiş Siparişi Vermek için KOZ KURUYEMİŞ web sitesi aradığınız adrestir. Sitemiz üzerinden hemen siparişlerinizi oluşturabilir ve anında firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz.
 • İstanbul Tatlı Siparişi
  İstanbul Tatlı Siparişi Vermek için aradığınız kaliteli tatlıların, anlık olarak sipariş verilebildiği ve KOZ´un bölgesinde yer alan adreslere hızlı bir şekilde teslim edilebildiğini sizlere sunuyoruz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp