Ceviz´in Merak Edilen Tüm Detayları Burada

19.10.2020

Ceviz´in Merak Edilen Tüm Detaylarına Koz Kuruyemiş´in sizler için hazırlamış olduğu bu içerikten erişebilir ve ülkenin en kaliteli cevizlerini firma aracılığı ile sipariş vererek adresinize ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ceviz ağaçta yetişen, genel olarak yuvarlak bir biçimde bulunan, tek tohumlu ve sert kabuğu bulunan bir meyvedir. Sağlıklı yağlar, proteinler ve lif kaynagı olarak karşımıza çıkan cevizin pek çok yararı bulunmaktadır.

Ortalama olarak bakıldığında 30 gram ceviz veyahut 14 adet yarım ceviz 185 kaloriye denk gelmektedri. Bu değerlere sahip cevizler yine ortalama olarak 4 gram proteine, 4 gram karbonhidrata denk gelmektedir. Büyük bir ordan omega3 yağ asidi yer alan cevizde faydalar saymakla bitmiyor.

Bir önceki yazımızda ülkemizde gelişimini sağlayabilen ve yetiştirilen ceviz türlerinden bahsetmiştik. Bu ürün her türlü tüketilebilen bir üründür. Salatalarınıza katabilirsiniz, kuruyemiş olarak yiyebilirsiniz, tatlı ve yemeklerinizde yer verebilirsiniz ve farklı alanlarda da kullanılabilen bu ürünün en tazelerine, yeni mahsül olanlarına firmamızın web sitesindeki online satış sistemi sayesinde sahip olmanız mümkün. Koz Kuruyemiş firmasının şuanda bulunduğunuz web sitesinde yer alan doğal ürünler kategorisini ziyaret ederek, hemen dilediğiniz ceviz çeşidinden dilediğiniz miktarlarda sipariş verebilmeniz mümkün.

Üstelik web sitemizden vereceğiniz tüm siparişler aynı gün içerisinde sizlere ulaştırılmak üzere hazırlanmakta ve paketlenmektedir.

C, B, E vitamini içeren ve demir, magnezyum, mineral, kalsiyum, potasyum, sodyum, çinko açısından zengin bir kuruyemmiş olan ceviz ülkemizde en fazla tüketilen ürünler arasındadır. Son dönemlerin popüler ürünü olmasının sebebi insan sağlığına kattığı faydalardır. Kalp sağlığı ve kilo kontrolü için oldukça önemli bir besin kaynağı olan ceviz tüketen kişiye tokluk hissi vermektedir. Aynı zamanda omega 3 asidi açısından zengin olan ceviz, kalp sağlığı içinde yararlı bir üründür.

Ceviz tüketmek insanların bellek ve odaklanma konusundaki gelişimlerini arttırmaktadır. Hatta hamile annelerin, hamilelik döneminde ceviz tüketmesi bebeğin beyin gelişimi açısından da önemlidir. Kemik sağlığı açısından dan önemli bir ürün olan cevizin her zaman taze ve her zaman kaliteli olanları firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Güçlü Antioksidan Kaynağı Ceviz

Antikoksidanlar bakımından zengin bir gıda olarak anılan ve bilinen ceviz, aynı zamanda insan metebolizmasına iyi gelmektedir.

Cilt bakımından da yararlı olan cevizin içerisinde yer alan B vitaminleri, kırışıklıkları ve cild hasarlarını önlemektedir. Uzun süre parlayan ciltlere sahip olmak istiyorsanız hayatınızda cevize yer vermelisiniz. Ayrıca gün içerisinde ceviz tüketen sağlıklı genç erkeklerin sperm kalitelerini de ceviz arttırmaktadır.

Hafta içerisinde düzenli olarak ceviz tüketmek size çok fayda sağlayacak bir hal alacaktır. Aynı zamanda bağışıklık dostu olan cevizü tüketerek bazı hastalıklara karşı vücudun direnç göstermesini sağlayabilir, vücudunuzda güçlü bir bağışıklık sistemi olmasına adım atabilirsiniz.

Sizlerde web sitemizden hemen Koz Kuruyemiş cevizlerini sepetinize ekleyebilir ve en iyi şekilde ürünlerin sizlere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Lezzetli ve kaliteli cevizler için hemen siparişinizi oluşturun.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp