Çifte Kavrulmuş Fındık Siparişi

20.11.2023

Koz Kuruyemiş´in çifte kavrulmuş fındıklarını denediniz mi? Firmamızın özel taş tabanlı fırınlarında kavurduğu çifte kavrulmuş fındıklarını hemen web sitesinden inceleyebilir ve istediğiniz miktarlarda siparişini verebilirsiniz.Web sitemizi ziyaret eden birçok müşterimiz çifte kavrulmuş fındık siparişi vermektedir. Standart olarak kavrulmuş fındık içine oldukça benzer özellikler ve lezzeti ile en çok beğenilen ürünlerimizden birisi olmaktadır. Kavrulmuş fındığın öncekinden daha düşük ısıda ve sürede ikinci kez kavrulmasıyla elde edilmektedir. İçeriğindeki vitaminler, yağlar ve mineraller bakımından pek bir farklılık bulunmamakla birlikte biraz azaldığı bir gerçektir. Bu nedenle çifte kavrulmuş fındık içi alırken bu hususları da göz önünde bulundurarak siparişinizi ona göre oluşturabilirsiniz.

Ultra kaliteli fındıklara erişmek için Koz Kuruyemiş´i Türkiye´nin her yerinden müşterilerimiz tercih etmektedir.


Koz Kalitesiyle Taş Tabanlı Fırınlarda Kavuruyoruz


Firmamız, her üründe olduğu gibi çifte kavrulmuş iç fındık ürünümüzde de en taze ve besleyici olanları özenle seçmektedir. Hasadından itibaren tüketime hazır hale getirilen sürece kadar geçen aşamalarda titizlikle hareket etmekteyiz. Gerekli sağlık koşulları ve hijyene dikkat ederek sizlerin güvenli bir biçimde tüketebilmesi için çabalamaktayız.  Siz değerli müşterilerimizden gelen geri dönüşlerdeki yüksek memnuniyet oranı bizlerin daha bir azimle ve titizlikle çalışmamızı sağlamaktadır. Sizlerin sağlık bir şekilde tüketmesi ve maksimum fayda elde edebilmesi için tüm teknolojik imkânlardan yararlanarak el değmeden evlerinize ulaştırıyoruz. Gerekli yasal koşulları ve uluslararası geçerliliği olan standartları sağlayarak hizmetlerimizi belgelendirmekteyiz. Böylece gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz tüm koşulları hizmetinize sunmaktayız.

En lezzetli fındığa erişebilmeniz için ürünlerimizi bahsettiğimiz gibi tamamen Koz Kuruyemiş standartlarında Taş Tabanlı fırınlarımızda, ağır ağır kavurmaktayız. Zaten fındıklarımızı yer yemez bu kaliteyi algılıyorsunuz.
 

Çifte Kavrulmuş Fındık Özellikleri


Firmamızdan satışa sunulan tüm ürünlerimizde olduğu gibi çifte kavrulmuş fındıklar da en sağlıklı ve taze olanlardan oluşmaktadır. Besleyici ve lezzetli şekilde paketlerde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Dış kabuğu soyulmuş, iç zarından ayrıştırılmış ve 2 kez kavrulmuş halde tüketime hazır hale getirilmektedir. İlk kavrulmadan sonra daha kısa süre ve daha az ısıda yeniden kavrulmaktadır. Böylece farklı bir lezzete bürünerek keyifle tüketilebilmektedir. Kabaca ürünlerimizden çifte kavrulmuş fındık özellikleri bu şekilde olmaktadır.

Çifte kavrulmuş fındıklarımız uzman diyetisyenler tarafından sıkça önerilen besinler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sağlıklı ve besleyici bir diyet programının olmazsa olmazlarındandır. Gerek öğün olarak verilen listede gerekse ara öğün olarak atıştırmalık şeklinde düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir. Besin değeri bakımından kaliteli bir tüketim imkânı sunmaktadır.

Günün her anında web sitemiz üzerinden dilediğiniz kadar çifte kavrulmuş fındık siparişi verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa zamanda özenle hazırlanarak paketlenmektedir. Adresinize en sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için gereken tüm önlemler alınmaktadır. En taze ve sağlıklı haliyle tarafınıza ulaşması sağlanmaktadır. Böylece siz de çifte kavrulmuş fındıklarımızın eşsiz lezzetini doya doya çıkararak tüketebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için sitemizde yer alan müşteri hizmetleri numaramızdan Koz Kuruyemiş´e ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Çiğ Fındığın Bazı Yararları
  Çiğ Fındığın Yararları ile alakalı Koz Kuruyemiş web sitesinde hazırlanan bu içeriğimize yakından gözatmak ister misiniz? En kaliteli kuruyemiş ürünlerini sunan firmamız sizleri bilgilendirmektedir.
 • Badem İçi Çekilmiş Toz Siparişi
  Badem İçi Çekilmiş Toz Siparişi vermek artık oldukça kolay! Koz Kuruyemiş tüm Türkiye´ye 1.kalitedeki ürünleri kısa süre içerisinde geniş ulaşım ağı sayesinde ulaşabilmektedir.
 • Yeni Yılda Tüketilen Kuruyemişler
  Yeni Yılda Tüketilen Kuruyemiş çeşitlerinin tamamı Koz Kuruyemiş ile sizlere sunulmaktadır. Üstelik siparişleriniz aynı gün içerisinde tarafınıza teslim edilmek üzere paketlenerek servis araçlarına yüklenilebilmektedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp