Çiğ Fındık İçi Siparişi

17.11.2023

Koz Kuruyemiş güvencesi ile kalitesini hemen online satış sayfası üzerinden sipariş vererek sizde edinin. Türkiye´nin her yerinden bu eşsiz lezzetlere siz de kavuşun. Kuruyemişlerimiz arasında çiğ fındık içi siparişi veren müşterilerimizin çokluğuna şahit olmaktayız. Her zaman en kaliteli ve lezzetli çiğ fındıkları büyük bir titizlikle hazırlayarak siz kıymetli müşterilerimize ulaştırmaya çabalamaktayız. Her geçen gün giderek artan talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek için gerekli tüm çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kaliteli ve lezzetli fındıkları en hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Üstelik en lezzetli ürünlere, ideal fiyatlarla keyifle tüketmenize yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Biz Koz Kuruyemiş olarak sezonunda edindiğimiz ürünleri her zaman kaliteli bir şekilde size sunma gayretinde oluruz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarımızdan daima bilgi alabilirsiniz.
Çiğ fındık ürünlerimiz, adından da anlaşılacağı üzere kavrulmamış ürünlerimizden olmaktadır. Dış kısmındaki sert kabuğundan ayrıştırılmış hali ile satışa sunulmaktadır. Birçok tatlı ve hamur işi gibi lezzetlerde sıkça kullanılmaktadır. Aynı zamanda atıştırmalık ve çerez olarak da bu haliyle tüketilebilmektedir. Bazı müşterilerimizin çiğ fındık içi satın alarak evde kendi zevklerine göre kavurduklarını da duyuyoruz. Kendi damak tadına göre çeşitli şekillerde kavurarak farklı lezzetler ortaya çıkarmak isteyenler için de çiğ fındık içi almak son derece ideal bir seçim olmaktadır.

Gerektiğinde çiğ, gerektiğinde ise Koz Kuruyemiş’in özel taş tabanlı fırınlarında bizzat kendi standartlarında kavurduğu  bu özel fındıkları sipariş verebilirsiniz.

Çiğ Fındık İçi Fiyatı


Kavrulmuş ve işlenmiş fındık içi ürünlerimize nazaran çiğ fındık içi fiyatı daha uygun olmaktadır. Üzerinde herhangi bir ekstra işlem yapılmadığı için maliyeti de haliyle artmamaktadır. Böylece diğer fındık ürünlerine nazaran daha ucuz fiyatlardan satışa sunulmaktadır. İhtiyacınıza uygun miktardaki çiğ fındık içini belirledikten sonra hızlı ve güvenli bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Dilerseniz damak tadınıza göre farklı şeyler katarak kavurup da tüketebilirsiniz.

Siparişleriniz Koz Kuruyemiş’in kalitesi ile paketlenir ( paketlerimiz tazeliği koruyucu özel vakumlu veya kilitli ambalajlar ile gönderilir. ) kısa sürede adresinize ulaştırılır.

Çiğ fındık içi ürünlerimiz en taze ve besleyici fındıklardan oluşmaktadır. Dalından koparıldıktan sonra birtakım işlemlerin ardından tazeliğini bozmadan muhafaza edebileceği şekilde paketlenerek raflarımıza kadar ulaşmaktadır. Uygun saklama koşullarında tutularak bozulmadan sağlıklı bir şekilde tüketime hazır olmaktadır. Doğrudan yiyerek tüketilebileceği gibi, tatlı, kek, bisküvi, baklava, meze ve dondurma ile birlikte de tüketilebilmektedir.

Fındık içi yüksek oranda E vitamini, yağ asitleri, demir, fosfor ve magnezyum içermektedir. Böylece dengeli ve sağlıklı bir yaşam için büyük önem arz etmektedir. Gün içerisinde atıştırmalık olarak kullanıldığında hızlı bir şekilde açlığı yatıştırır. Vücuda enerji verir. Bitkinliği ve yorgunluğu azaltarak vücuda dinçlik kazandırır. Kemiklerin sağlıklı olmasına yardımcı olur. Genel olarak her gün 1 avuç kadar fındık içi tüketilmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Siz de sağlıklı ve dengeli beslenirken bunu keyifli bir hale getirmek için bizden çiğ fındık içi siparişi verebilirsiniz.

Web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir ve KOZ Kuruyemiş’in kaliteli ürünlerine bulunduğunuz şehirde sizde sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Gevrek Çıtır Leblebi Hakkında
  Gevrek Çıtır Leblebi Hakkında merak ettikleriniz ve gevrek leblebi ürünü fiyatları için Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesinden tüm bilgilere erişebilir, anında siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
 • Kavrulmamış Taze Çiğ Fındık Faydaları
  Kavrulmamış Taze Çiğ Fındık Faydalarına bakıldığında kuruyemiş ürünleri arasında en yararlı olan, en faydalı olan sağlıklı bir besin olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Koz Kuruyemiş olarak sizler için Çiğ Fındık Faydalarından bahsedeceğiz.
 • Yer Fıstığı Kilosu Kaç TL
  Yer Fıstığı Kilosu Kaç TL´dir gibi bir araştırma içerisinde iseniz, Koz Kuruyemiş´in web sitesinde sizler için 1.kalite ürünlere ulaşmanız ve anlık olarak gramajına bağlı olarak güncel fiyatları görmeniz mümkündür.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp