Çikolatalar, Drajeler

Geçmişten Günümüze "Çikolata"

Çikolatanın tarihçesine baktığımızda, keşfedilmesinden bu yana insanların keyif alarak tükettiği ürünlerin ilk sırasında yer aldığına bugün hepimiz hemfikiriz. Geçmişine bakacak olursak neredeyse 4100 yıllık bir tarihi bulunan çikolata, bir çok kaynakta ilk olarak Meksika topraklarında içecek olarak kullanıldığını göstermektedir. Üretim kısmında Orta Amerika´da bulunan tropikal yağmur ormanlarında yetişen kakao tohumları ekilmiştir. İlk kullanımındaki sıvı halinde eski çağlardaki bazı medeniyetler enerji ve güç alabilmek adına kullanmaktaydı. İçerisindeki enerji veren etkileri ve hormonal etkileri tespit eden eski çağ medeniyetleri aracılığı ile çikolata ile tanışan bir kaşif olan Hernan Cortes aracılığı ile çikolata ürünü tüm Dünya´ya duyurulmuştur. Geçmişten günümüze bir çok aşamadan geçerek artık en lezzetli hallerini günümüzde kullanmaya başladık.

Online Çikolata Siparişi

El yapımı Belçika Çikolatası bitter ve sütlü çikolata çeşidi bulunmaktadır. Çikolatanın çeşitlerine bakacak olursak, fındıklı çikolata, üzümlü çikolata, antep fıstıklı çikolata, fıstıklı çikolata gibi farklı madde ve kuruyemişlerde kullanılarak raflardaki yerlerini alabilmektedir. Online olarak tüm çikolata çeşitleri içerisinden en fazla tercih edilen ve lezzetine de güvendiğimiz Koz Kuruyemiş ürünleri arasındaki yerlerini alan tüm çikolata ürünlerimizi web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş raflarında yerini alan lezzetine, kalitesine ve üretim aşamalarına güvendiğimiz çikolatalarımız nerede olursanız olun adreslerinize kalitesini ve lezzetini kaybetmeden ulaştırılacaktır. Çikolata üretimi konusunda Belçika, Almanya ve Hollanda ülkeleri oldukça meşhur ve lezzetli çikolatalar üretebilmektedir. Firmamızın satışını yaptığı tüm çikolata ürünleri tamamıyla Belçika çikolatasıdır.


Draje Nedir? Draje Çeşitleri Nelerdir?

Tad bakımından çikolatalara oldukça benzeyen ancak içerisinde meyve ve kuruyemişlerin bazı türlerinin yer aldığı ürünlerdir. Bir nevi şekerleme olarak da bilinen drajeler genel olarak yuvarlak, küp veya taş şekilleri ile karşımıza çıkabilmektedir.

Üsünde şekerleme bulunan, genel olarak renkli yapıda bulunan küp, taş ve yuvarlak şekillerdeki drajelerin hemen hepsi çikolata ile kaplanmış ve içerisinde kuruyemişler olan yiyeceklerdir.

Online Draje Siparişi

Draje ürünlerinin lezzetlerine güvendiklerimizin tamamı online satış sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Online olarak beğendiğiniz draje çeşitlerini sepetinize ekleyebilir, ödemelerinizi yapabilirsiniz. antep fıstıklı drajeler, bademli drajeler, fındıklı drajeler, meyve türleri içeren drajeler ve daha fazlası için hemen incelediğiniz web sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Koz Kuruyemiş firması aracılığı ile sipariş vereceğiniz tüm ürünler nerede olursanız olun adresinize ulaştırılabilmektedir.

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp