Cips Fıstık Siparişi

14.08.2020

Cips Fıstık Siparişi ve Soslu Kaplamalı Fıstık Hakkında Bilgilerin tamamına Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesinden anında erişebilir ve ürün siparişlerinizi anında firma sitesinden verebilirsiniz.

Ülkemizde çok fazla sevilen ve tercih edilen bir ürün olan cips fıstık, diğer bir adı ile soslu kaplamalı fıstık paketleme ambalajlarda bulunan cipslere nazaran daha faydalıdır. İçeriğinde barındırdığı soyulmuş fıstık ile birleştiğinde eşsiz bir tadı beraberinde getirmektedir.

Cips sosu bulunan bu üründe kullandığımız fıstıklar Denizli yöresine aittir. Aromatik soslu lezzeti ile tüketenlere lezzetli bir tad bırakan cips soslu fıstık Güney Amerika ülkelerinden ülkemize kadar uzanmıştır. Yer fıstığı ürünü Türkiye´de Ege ve Akdeniz bölgelerinde yetişmekte olan bir üründür. Yer fıstıkları çiçekleri solduğunda yere düşmekte ve dişi organı ise toprak altında olgunlaşmaktadır. En fazla üç boğumlu olur her boğum da bir tohum bulunmaktadır. Yer fıstığının bilinen 32 çeşidi vardır.

Soslu Fıstığın Yararları

Yağ oranı çok fazla olmasına rağmen ürünün içeriğinde besin değeri oldukça yüksektir. Sos kaplamalı fıstık ürünleri bir miktar kadar tüketildiği taktirde kişişlere tokluk hissi vermektedir.

Aynı zamanda zayıflamak isteyen kişilerin de ara öpünlerde cipsli fıstık tercih ettiği bilinmektedir. E ve B vitamini bünyesinde barındırmakta olan Cips Fıstık bölgemizde tercih edilmektedir.

Sizlerde Koz Kuruyemiş imalathanelerinde sizler için özel fıstıklar ile üretilen kuruyemiş ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Sitemizde yer alan kavrulmuş ürünler kategorisinden ilgili ürüne erişebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kabak Çekirdeğinin Faydaları
  Kabak çekirdeği kalsiyumun yanısıra demir, selenyum, B vitaminleri ve vücudun A vitaminine dönüştürdüğü beta karoten kaynağıdır.
 • Organik Hurma Çeşitleri
  Türkiye´den sipariş verebileceğiniz Organik Hurma Çeşitleri burada! Lezzet & kalite garantili hurmalarımız için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir Koz Kuruyemiş kalitesi ile tanışabilirsiniz.
 • Soslu Mısır Faydaları
  Soslu mısır ülkemizde ve bölgemizde en fazla tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Soslu mısırın bazı faydaları hakkında ve ürünün yapılışı ile ilgili kısa bilgileri Koz Kuruyemiş web sitesinde sizlerle paylaştık.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp