Dağ İncir Kurusu Siparişi

6.9.2021

Dağ İncir Kurusu Siparişi vermek isteyen tüm ziyaretçilerimiz Koz Kuruyemiş web sitesinde yer alan kuru meyveler kategorisi içerisinden ilgili ürünü dilediği gramajlarda sipariş verebilmektedir.

Dağ incirlerimiz Aydın ilinde yetişmektedir. Ülkemizin en kaliteli olarak bilinen dağ incir ürünleri dağlık bölgelerde yetişmektedir. İçinde yer alan tüm sağlıklı mineralleri ve yararlı olan maddeleri yetiştiği bölgedeki yağmur suları ve topraklardan alan bu ürün sulama yapılmayan dağlık alanlarda yetişmekte ve aynı zamanda ağaçta gübreleme, ilaçlama olmayan ürünlerdir. Kendi dalında kendi kendine kuruyan bu incir türü için Koz Kuruyemiş´in web sitesinden siparişlerinizi oluşturabilir ve Türkiye´nin herhangi bir ilçesinde kısa süre içerisinde dağ incir kurusu ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

Geleneksel ve doğal yöntemler ile elde edilen bu incirler %100 doğaldır. Adeta bir şifa kaynağı olan dağ incirleri uygun saklama koşulları ile saklandığı zamanlarda 12 ay ile 18 ay arasında bozulmadan tüketilebilmektedir. Firmamızdan dağ incir kurusu siparişi verdiğinizde ürünler sizlere tazelik koruyan kilitli ambalajlar ile gönderilmektedir.

DAĞ İNCİRİ

Dağ incirleri içinde düşük miktarlarda yağ bulunmaktadır. Kalp ve mide dostu olan dağ incirleri potasyum içermektedir. Potasyum içermesi nedeni ile dağ inciri tüketmek tansiyonda oluşabilecek olan dengesizlikleri önleyecektir. Özellikle kişilerde tansiyon problemi olması durumunda gün içinde bu kişilere 1 adet dağ inciri tüketmesi önerilmektedir. İçinde yer alan lif sebebi ile tüketen kişilerin daha az besin tükererek doymasını sağlar. Bu sayede kişinin gereksiz yiyecek tüketmesinin önüne geçilir. Lif barındırmasının diğer bir faydası ise sindirim sistemidir. Dağ inciri kurusu tüketmek sindirim sisteminizin fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışmasını ve vücutta bulunan atıkların daha kolay bir şekilde dışarıya atılmasını sağlamaktadır.

Verimli topraklarda yetişen, dağlık alanda bulunan ve kendi kendine büyüyen ağaçlardan toplanan dağ incirleri Koz Kuruyemiş´te..

Düzenli olarak incir tüketmenin sağlıklı bir antibiyotik işlevine sahip olmanızı sağlar. Kanda yer alan zararlı maddelerin temizlenmesi için dağ inciri kurusu tüketmenizi öneririz.İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Çerez Siparişi
  Koz Kuruyemiş güvencesi ile standartların çok üzerinde kaliteli kuruyemişlerin tadına bakabilrisiniz. Çiğ kuruyemiş, kavrulmuş kuruyemiş ve kuru meyve üretimlerimizi yapmakta ve sizlere ulaştırmaktayız.
 • 1.Kalite Siirt Fıstığı
  1.Kalite Siirt Fıstığı siparişi vermek istediğinizde sizlere en hızlı ürün teslimatı yapacak olan, hızlı kargo ve tazelik koruyucu özel paketler kullanan KOZ KURUYEMİŞ online satış sitesinden hemen sepetinizi oluşturun.
 • California Badem Bahçeleri ve Badem
  California Badem Bahçeleri ve Badem hakkında bir çok bilginin sizlerle paylaşımı yapıldığı bu içeriğimizi inceleyerek sizlerde tükettiğiniz California bademlerinin nerede yetiştiğini, hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp