Dağ İncirinin Faydaları

20.9.2021

Dağ İncirinin Faydaları ile ilgili hazırlanan bu içeriğimizi inceleyebilir ve sizlerde oldukça faydalı olan bu ürünü Koz Kuruyemiş kalitesi ile hemen sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler çok kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır. Koz Kuruyemiş sitesinden verilen siparişler  yakın bölgemizde aynı gün motorlu kuryelerimiz ile  teslim edilmekte ve Türkiye´nin herhangi bir yerine aynı gün içerisinde kargolanarak hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Dağ inciri ürünlerinin oldukça fazla yararı bulunmaktadır. Tad bakımından oldukça iyi olan bu ürünü yaşlılar ve çocuklar belirlenen miktarlarda tüketebilmektedir.

DAĞ İNCİRİ FAYDALARI

* Tansiyonunuzu dengeler. 
* Kabızlık ve diyabet gibi sağlık problemlerine karşın iyi gelen bir üründür.
* İçinde yararlı mineraller ve vitaminler bulunur.
* Dağ incir kurusu antioksidan özelliği bulunmaktadır.
* Dağ incir kurusu yoğun demir içerir.

İstanbul´da bulunan Koz Kuruyemiş aracılığı ile Türkiye´nin herhangi bir şehrinden dağ incir kurusu siparişi verebilirsiniz. Dağ inciri kurusu veya klasik incir kurusu ürünlerimizin tamamı sizlerin beğenilerine sunulmuştur. Ürünleri web sitemizde yer alan kuru meyveler kategorisinden inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda sipariş verebilirsiniz.

Aydın´ın en kaliteli dağ incir kurusu ürünleir Koz Kuruyemiş´te sizlerle. İnce kabuklu olması ve mevsiminde toplanmış olması nedeni ile çekinmeden tercih edebileceğiniz bir üründür. İçinde bulunan kaliteli vitaminleri ve mineralleri doğal ortamlarda, dağlık alanlarda ve yağmur suları ile yetişmesinden almıştır. Sulama yapılmadan büyütülen bu ürüne sizlerde hemen sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Ihlamur Çayı Siparişi
  Kış dönemlerinin vazgeçilmez çayı olan ıhlamur´un en kalitelisi, en lezzetli ve vitaminlisi Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde siz değerli ziyaretçilerine sunulmaktadır.
 • Kuruyemişin Bilinmeyen Faydaları
  Bu gün pek çoğumuzun severek tükettiği, elinin altından eksik etmediği kuruyemişler üzerinde duracak, faydalarını öğreneceğiz.
 • Siirt Fıstığı Kilosu
  İnsanların sağlığı için son derece faydalı olan ve yerken zevk veren Siirt fıstığı kilosu değişik etkenlere göre farklılık gösterir. Firmamızda yer almakta olan bu ürün kişilerin seçmek istedikleri ürüne göre ve alacakları miktara göre ücret ödemelerini g
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp