Datça Bademi Siparişi

19.4.2024

Türkiye´de 1.kalite Datça Bademi Siparişi vermek istediğinizde ilk durak Koz Kuruyemiş olmalıdır. Sitemizde yer alan numaralarımızdan hemen bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ülkemizde yetişen önemli ürünlerden birisi olan Datça bademi 82 farklı çeşidi ile dikkat çekmektedir. Ülkemizin birçok farklı yerlerinde yetişebilen bademler arasında en çok tercih edilenlerden birisi olmaktadır Datça bademleri. Birçok farklı türleri olan bu bademlerden en yaygın bilinenleri Ak, Nurlu ve Sıra badem çeşitleri olmaktadır. Firmamızdan Datça badem siparişi yaparak tüm bu eşsiz lezzetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz web sitemiz üzerinden veya telefon ile bize ulaşarak Datça bademlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturarak kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz hasat zamanı geldiğinde özenle dalından koparılarak uygun saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Ürün çeşidine göre farklı işlemlerden geçtikten sonra hijyenik koşullarda paketlemektedir. Ardından raflarımızda yer alarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Böylece en taze ve doğal haliyle sizlere ulaştırarak güvenle tüketiminize sunmaktayız.

Doğal & Organik Datça Bademi

Datça bademleri çeşitli iriliklerde ve lezzetlerde olabilmektedir. Gerek besleyici özelliği gerekse aroması ile dünya genelindeki en iyi bademlerden birisi olmaktadır. Dışarıdan ithal edilerek piyasaya sürülen badem çeşitlerine nazaran oldukça üstün kalitesi ve özellikleri bulunmaktadır. Örneğin Datça ak bademi kekremsi tadı ve yoğun aroması ile muazzam bir kuruyemiş olmaktadır. Datça’da endemik olarak yetişen bu tür, diğer badem türlerine nazaran daha yumuşak bir kabuğa ve dokuya sahiptir. Datça sıra badem ise daha çok badem sütü yapımı için tercih edilmektedir. Ak ve nurlu Datça bademlerine nazaran daha ufak boyutlarda olmasına karşın lezzet ve besleyiciliği oldukça iyidir.

Çiğ sıra bademleri alıp evde kendileri sütünü çıkararak tüketmeyi tercih eden birçok kimse bulunmaktadır. Dileyen de hazır olarak alabilmektedir. Lezzeti, besleyici özelliği ve faydaları bakımından tüm Datça bademleri oldukça yüksek seviyelerdedir. Firmamızda yer alan bu ürünleri dilediğiniz formda ve ihtiyacınıza göre çeşitli ağırlıklarda alarak güvenle tüketebilirsiniz.

Özel Datça Badem

Çeşitli vitaminler, potasyum, kalsiyum ve demir gibi içerikleriyle birçok faydaları olan Datça bademleri, siz değerli müşterilerimiz için özenle seçilerek hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. En taze ve doğal haliyle sizleri buluşturmak ve maksimum fayda elde etmenizi sağlamak için var gücümüzle gayret etmekteyiz. Böylece uzun süre tazeliğini ve doğallığını muhafaza ederek kullanmanıza yardımcı olmaktayız.

Bu nedenle firmamızdan Datça bademi siparişi yaptığınızda gönül rahatlığıyla siparişinizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Bademleriniz en hızlı şekilde adresinize ulaşarak tüketiminize sunulacaktır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Datça bademi çeşitlerinde de en taze, lezzetli ve besleyici kuruyemişlerimiz güvenle tüketebilmeniz için hazır halde sizleri beklemektedir.

Siparişleriniz için Koz Kuruyemiş sitesini kullanabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp