Datça Bademi Yararları

28.10.2020

Datça Bademi Yararları Nelerdir? En lezzetli ve kaliteli datça bademlerine nereden erişebilirsiniz? Datça Bademleri hakkında bilgiler ve kaliteli badem siparişleri için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Datça yöresinin dünyanın her yerine kadar uzanan markası bademlerinin lezzetlerine halen daha bakmadıysanız geç kaldınız sayılmaz. Bir badem ağacı ortalama 50 yıl kadar yaşamaktadır, tabi içlerinde 100 yıl yaşayan da çıkabiliyormuş. Kuruyemiş sektörünün en lezzetli bademleri Datça ilçesinde yetişmektedir. Kabuğunda dahi fayda olan badem ürününe bakıldığında içeriğinde 525 protein, %12 lif %50 A,B,C,D, E vitaminleri barındıran bir üründür.

Tüm Datça Bademleri kalbe, damar yolu hastalıklarına oldukça yarar sağlamaktaymış. Kemiklerinizi güçlendiren badem kuruyemişinin içeriğinde glüten olmadığı içinde kemik erimesini önlemektedir.

Datça bademi şeker ve kilo yönetiminde bulunmak isteyenler içinde olmazsa olmazdır. Bir avuç bademin yararları saymakla bitmez.

Dünya´nın hiçbir yerinde olmayan yerel bademler Datça ilçesinde yetişmektedir. Koz Kuruyemiş olarak bu muhteşem bademleri her sene döneminde toplu olarak almakta ve raflarımızdaki yerini ayırmaktayız. En fazla satış yaptığımız ürünlerin başında gelen badem ürününü sizlere daima taze, daima kaliteli sunmak amacı ile tamamen özenle seçiyoruz. İri olan datça bademlerini hemen sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Benzersiz olan Datça bademleri susuz olarak yetişen ağaçlardan toplanmaktadır. Datça bademleri yetişirken ağaçlara su verilmez. Yılın 4 ayı tek damla yağmur olmayan bu kurak iklimde bu muhteşem lezzetlerin yetişmesi ilginç değilmi. Üstelik tamamı yerli ve milli ürünler. Ağaçtan toplanan bu bademler muhteşem sonuçları beraberinde getirebilmektedir.

Sizlerde bu muhteşem ürünleri sipariş vermek ve adresinize tazeliği bozulmayacak özel paketlerle ulaşmasını istiyorsanız, hemen bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Medjoul Hurma Fiyatları
  Yüksek Besin Değerleri | Uygun Fiyatlı Hurma Çeşitleri burada! Koz Kuruyemiş online satış sitesinden Medjoul Hurma Fiyatları öğrenmek çok kolay! Hemen ziyaret edin.
 • File Badem Fiyatları
  Dilimlenmiş badem içi ürünleri Koz Kuruyemiş´te. File Badem Fiyatları ve diğer detaylar için sitemizdeki ilgili kategoriyi inceleyebilir ve ayrıca bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Kabuklu Fıstığın Faydaları
  Kabuklu Fıstığın Faydaları Nelerdir? Yer Fıstığı yararlarının yer aldığı bu içeriğimizden detayları öğrenebilir ve dilerseniz hemen Koz Kuruyemiş kalitesi ile siparişlerinizi verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp