Datça Kabuksuz Kavrulmuş Badem

3.5.2024

Türkiye´nin her yerinden 1.kalite, taze, doğal ve mevsiminde toplanmış Datça Kabuksuz Kavrulmuş Badem Siparişi imkanını Koz Kuruyemiş olarak sizlere sunmaktayız. Normalde sert ve kabuklu olan Datça bademi, ülkemizde yetişen ve dünyaca ünlü en önemli ürünlerden birisi olmaktadır. Tüketilirken kabuklarından ayrılarak içte kalan tohum kısmı yenilmektedir. Fakat kullanım amacı ve farklı damak tatlarına hitap edebilmek adına tohum kısmı çeşitli işlemlerden ve uygulamalardan geçirilerek hazırlanabilmektedir. Böylece onlarca farklı şekilde tüketime hazır bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Biz de tüm bu çeşitliliği firmamızda barındırarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Özellikle Datça kabuksuz kavrulmuş badem ürünümüzün çok tutulduğunu ve büyük bir keyifle tüketildiğini görmekteyiz. Her zaman en taze ve besleyici kabuksuz Datça bademlerini kavrulmuş başta olmak üzere birçok farklı formda sizlerin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz. Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz miktarda alarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş datça bademlerinde iddialıdır. Her ürünün firmamızda kendine has standardı bulunur ve her ürün taze bir şekilde siparişler gelir gelmez adrese kargolanır.

Kavrulmuş Badem


Kendine has bir aroması ve yüksek besleyici özelliği bulunan Datça bademi, dünyanın en iri bademlerinin başında gelmektedir. Yumuşak dokusu ve tadı ile adeta benzersiz bir kuruyemiş olarak bilinmektedir.

Bu özellikleri nedeniyle üretiminden tüketimine kadar geçen süreç içerisinde büyük bir titizlik ve gayret gösterilmektedir. Özellikle firmamızdan temin edebileceğiniz kabuksuz kavrulmuş Datça bademleri bu konuda büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Sayısız faydaları bulunan bu ürünü en sağlıklı ve güvenilir bir şekilde tüketebilmeniz için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.
Kendine özgü iklimi, havası, dokusu ve verimli topraklarıyla Datça’nın en önemli ürünü olarak karşımıza badem çıkmaktadır. Dünyanın başka hiçbir bölgesinde olmayan bu koşullarda yetiştirilen Datça bademi, sayısız faydası ile insan sağlığına büyük katkılar sunmaktadır. Oldukça lezzetli ve besleyici olan bu ürün düzenli olarak tüketildiğinde genel olarak insan hayatına aşağıdaki gibi faydalar sağlamaktadır.

•    Faydalı doymamış yağ asitleri ve potasyum içeriği ile kalp sağlığına büyük katkı sağlamaktadır.
•    Bol miktardaki magnezyum içeriği ile kalp krizi riskini azaltır, kalp hastalıklarına karşı koruyucu etki sağlar.
•    Cilt sağlığına, hücrelerin yenilenmesine, yaşlanmayı geciktirmeye ve daha birçok silt problemlerine karşı vücuda destek olmaktadır.
•    İçeriğindeki kalsiyum oranı kemik gelişimine ve güçlenmesine karşı yüksek oranda yardımcı olmaktadır.
•    İçeriğinde bol miktarda bulunan vitaminler, özellikle E vitamini bağışıklık sistemi, sindirim sistemi, nörolojik sistem ve kalp sağlığına karşı büyük yardımcı olmaktadır.
 

Kabuksuz Badem - Datça Köy Ürünleri


Web sitemiz üzerinden veya doğrudan satış mağazamız aracılığıyla yapabileceğiniz Datça kabuksuz kavrulmuş badem alışverişi ile dünyanın en lezzetli ve sağlıklı bademlerine sahip olabileceksiniz. Damak tadınıza ve zevkinize göre farklı şekillerde kullanarak gönül rahatlığıyla tüketebilrisiniz.
 
Koz Kuruyemiş kavrulmuş kuruyemiş ürün grubunda oldukça iddialıdır. Sizde 1.kalite, lezzetli kuruyemişler için sepetinizi oluşturun ve hızlı bir şekilde sipariş verin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Tam Kıvamında Aşure İçin Malzemeler
  Tam Kıvamında Aşure İçin Uygun Malzemelere Koz Kuruyemiş´in kurumsal satış sitesi aracılığı ile erişebilirsiniz. Lezzetli aşureler için gerekli olan tüm ürünler firmamızın sitesinden erişebilirsiniz.
 • Kuruyemiş Siparişi
  Hemen kuruyemiş ürünleri arasından alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Online olarak kuruyemiş siparişi verebileceğiniz Koz Kuruyemiş e-ticaret sitesi sizlerin hizmetindedir.
 • File Antep Fıstığı İçi Siparişi
  File Antep Fıstığı İçi Siparişi verebileceğiniz Koz Kuruyemiş´in online satış sitesine hoşgeldiniz. Faydaları saymakla bitmeyen antep fıstığı içi ürününü hemen sitemizden inceleyin.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp