Datça Taze Nurlu Badem Siparişi

21.6.2024

Nurlu Badem Hakkında bilgilerin yer aldığı Koz Kuruyemiş faydalı bilgiler bölümünden bu içeriğimizi hemen okuyabilir ve en lezzetli nurlu bademleri firmamızın sitesinden sipariş verebilirsiniz.

En kaliteli, en lezzetli badem çeşitleri arasında bulunan Nurlu Badem, iri ve dolgun datça bademi cinsidir. Tat bakımından ise en tatlı olan zarı açık renkli olan bademdir. Nurlu bademler Datça dışarısında yetiştirilememektedir. Aşısı tutmaz ve başka bir yerde yetişmez.

Nurlu badem çeşidi farklıdır. Datça bölgesinin en meşhur badem ürünüdür. Harika bir lezzeti bulunan bu ürün e vitamini açısından da zengin bir üründür. Kendine özgü bir tadı bulunan nurlu badem ürününü eğer bugüne kadar hiç tüketmediyseniz, şanslısınız. Çünkü Koz Kuruyemiş Datça bölgesinin en kaliteli nurlu badem ürünlerini sizler için temin etmekte ve vereceğiniz siparişlerinizde adresinize kadar ulaştırabilmektedir.

Koz Kuruyemiş sitesinde yer alan tüm ürünlerde olduğu gibi Nurlu Badem ürününde de aynı kalite politikası uygulanmıştır. Ürünlerimizin tamamı tek tek özenle seçilerek kontrolden geçirilmekte ve sizlere türünün en iyi ürünlerini, en lezzetlilerini sunabilmekteyiz. Yüksek miktarda E vitamini bulunan nurlu badem ürünlerimizde oldukça iddaalıyız.

Doğallığı ve lezzetliliği tamemen Datça topraklarına has olan Nurlu Badem ürünleri susuz tarım ile yetiştirilmektedir. Zengin mineraller ve besinler içeren bu ürünün kendine has bir lezzeti bulunmaktadır.

Koz Kuruyemiş Datça´nın en lezzetli ürünü olan Nurlu Bademi evinize kadar getiriyor. Hemen sitemizde yer alan Doğal Ürünler kategorisini ziyaret ederek Nurlu Badem ürünümüzü inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı Türkiye´nin her yerine özel olarak tazelik koruyucu paketlerimiz ile gönderimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp