Doğal Aydın Dağ İncir Kurusu

27.9.2021

Doğal Aydın Dağ İncir Kurusu ürününü Koz Kuruyemiş firmasının web sitesinde kuru meyveler kategorisi içerisinden inceleyebilir ve hemen dilediğiniz gramajlarda ürünü sipariş verebilirsiniz.

Doğal Dağ İnciri Kurusu ürünümüz sizlere sunulmuştur. Ürün ile ilgili bilgi vermek gerekirse dağda yetiştirilmiş olan ve en son olgunlaşan ürünler arasınadır. Doğal olan dağ incir kuruları yağmur suyu ile yetişen, dağlık alanda bulunan ağaçlardan toplanan, ağaç üzerinde kendi kendine kuruyan ürünler arasında en fazla tercih edilendir.

Aydın dağ incir kurusu ürünü sağlık ve lezzet bakımından incirler arasındaki en kaliteli üründür. Sulama olmayan ortamlarda, doğal bir şekilde yetişen bu ürünü yetiştiren çiftçilerimiz asla kimyasal gübre ve ilaç kullanmamaktadır. %100 geleneksel yöntemlerle üretilen ve dalında kuruyan bu ürünün bal oranı yüksektir. Dağ incir kuruları uygun saklama koşulları sağlandığında 12 ay ile 18 ay  aralığında saklanabilmektedir.

Bizden vereceğiniz siparişlerde adresinize ulaştıracağımız dağ inciri kuruları kilitli ambalajlar ile size ulaştırılacak ve ekstra tazelik koruyucu bir pakete sahip olacaksınız. Firmamız Türkiye´nin heryerine kısa süre içerisinde site üzerinden verilen siparişleri ulaştırabilmektedir.

Sizlerde hızlı bir şekilde dağ incir kurusu ürününü adresinizde görmek ve afiyetle tüketmek istiyorsanız web sayfamızdan siparişinizi oluşturunuz.Tatlı krizlerinizi bastırabileceğiniz sağlıklı bir atıştırmalık. Tatlı kriziniz geldiğinde bunu doğal kuru incirler ile bastırabilirsiniz.

Dağ incir kurusu ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden dilediğiniz gramajlarda paketleri seçerek siparişlerinizi verebilir ve tüm ürün çeşitlerimizden oluşan karışık sepetler oluşturabilirsiniz. Sene boyunca en doğal olan ve en kaliteli dağ incir kurularının adresi olan Koz Kuruyemiş sizlere bir tık kadar uzak. Dağ incir kurusu ürünlerini serin ve kuru yerlerde muhafaza ettiğinizde tazeliğini aylar boyunca koruyabilmektedir. Firmamızdan vereceğiniz tüm siparişler kısa süre içerisinde adresinize teslim edilebilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği
  Koz Kuruyemiş´in özenle seçmiş olduğu ve satışa hazır hale getirdiği Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği ürünlerini web sayfasından inceleyebilir ve hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Kuruyemişin Bilinmeyen Faydaları
  Bu gün pek çoğumuzun severek tükettiği, elinin altından eksik etmediği kuruyemişler üzerinde duracak, faydalarını öğreneceğiz.
 • Giresun Fındığı
  Giresun Fındığı Siparişi vermek ve dünya üzerinde önemli bir yer sahibi olan giresun fındığının özelliklerini öğrenmek için Koz Kuruyemiş firmamızın sizler için hazırladığı bu içeriği okuyabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp