Doğal Çiçek Ihlamur

20.1.2021

Doğal Çiçek Ihlamur ürünlerini incelemek ve en kaliteli ıhlamur çaylarını demlemek için hemen Koz Kuruyemiş online satış sitesinden siparişinizi verebilir ve ürünlere sahip olabilirsiniz.

İçerdiği kalsiyum miktarı bakımından zengin olan besin kaynağı ıhlamur tamamen vitamin deposudur. Bir çok hastalık için yararı bulunan ıhlamur çiçeği özellikle kış dönemlerinde limon ve bal karıştırılarak tükettiğimiz, sağlık bakımından yararlı bir üründür.

Özenle seçilen Yalova çiçek ıhlamuru tamamen temiz ve hijyenik ortamlarda kurutulmaktadır. Koz Kuruyemiş´in sizlere sunduğu doğal ıhlamur ürünü firmamız ile satıştadır. Mevsiminde toplanan doğal ıhlamur çiçekleri ve yaprakları uygun şekilde kurutulmaktadır. Sağlık koşullarına uygun şekilde paketlenen bu ürün taze ve doğaldır.

Firmamızın satışa sunduğu ıhlamur ürünü asırlık ıhlamur ağaçlarından toplanmaktadır. Mis kokulu çiçekleri ve güzel yaprakları ile yaz aylarının gözde ağacı ıhlamur, kış dönemlerindeki hoş sohbetlerin vazgeçilmez ürünüdür. Yaprak ve çiçeğinin kurutulması ile meydana gelen ürün demlenerek tüketilebilmektedir. Demleme tekniği olarak 1 tatlı kaşığı ürünün içerisine 1 kupa sıcak su gelecek şekilde orantıyı ayarlamanız gerekmektedir.

Sağlık deposu, oldukça yararlı ve faydalı olan ıhlamur çayı her zaman taze olarak hazırlanmalı ve kaynatılmasının ardından bal, zencefil vb.. ürünler ile tüketilebilmelidir. Ürünün hazırlandığı kaynatma aşamasında ıhlamurun içerisindeki vitaminler ve mineraller vücudunuza girmek için hazırlanmış oluyor.

Türkiye´nin neresinde olursanız olun çiçek ıhlamuru ürününü hemen kurumsal web sitemizden sipariş verebilir, adresinize ürünlerin hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Tuzlu Antep Fıstığı
  Koz Kuruyemiş´te aradığın Tuzlu Antep Fıstığı seni bekliyor. Lezzetli ve kaliteli ürünlerin tamamı için kurumsal sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.
 • Datça Bademi Yararları
  Datça Bademi Yararları Nelerdir? En lezzetli ve kaliteli datça bademlerine nereden erişebilirsiniz? Datça Bademleri hakkında bilgiler ve kaliteli badem siparişleri için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Cips Fıstık Siparişi
  Cips Fıstık Siparişi ve Soslu Kaplamalı Fıstık Hakkında Bilgilerin tamamına Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesinden anında erişebilir ve ürün siparişlerinizi anında firma sitesinden verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp