Doğal Gün Kurusu Tüketmenin Yararları

19.7.2021

Doğal Gün Kurusu Tüketmenin Yararlarına gelin hep birlikte sizler için hazırlanan bu içeriğimizde göz atalım. Firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan bu eşsiz ürünü bizden sipariş verebilirsiniz.

Gün kurusu ürünlerimiz doğal ortamlarda toprak üzerinde ve toz almayan alanlarda kurutulmaktadır. Kayısı ürünleri direk olarak güneş ile temas etmemelidir bu nedenle sütre kullanımı ile kurutulma işlemi yapılır. Ürünler tamamen kurulmamak şartı ile kendi özsuyunun içinde olacağı şekilde hazır bir hale gelmelidir. Gün kurusu ürünleri bu şekilde vitaminlerini, minerallerini ve besin değerlerini muhafaza edecektir.

Gün Kurusu ürünlerimiz Malatya yöresinden her zaman aynı kalitede olması nedeni ile hasat zamanında toplu olarak senelik bir şekilde alınmaktadır. Sene içerisinde vereceğiniz tüm siparişler aynı kalitede, aynı lezzette sizelere sunulacaktır. Malatya kayısı ürünü dünya üzerinde tek cinstir ve lezzet bakımından eşsizdir.

BİLİNEN BAZI YARARLARI

Gün kurusu tüketmenin bilinen bazı yararları vardır. Bunlardan ilk sırada olanı öncelikle sindirim sisteminize sağladığı yarardır. Günlük olarak 3 - 4 adet tükettiğiniz takdirde bağırsaklarınızın ve böbreklerinizin çalışması için yararlıdır. Zayıflama uzmanlarının beslenme diyetlerinde önerdiği bir üründür. Gün kurusu aç  karına 3 - 4 adet tüketildiğinde size yardımcı olacaktır. Su ile beraber bu kuru meyveyi tükettiğinizde hazmınız hızlanacaktır. Sağlıklı zayıflama yöntemleri arasında tercih edilen bir üründür.

Cilt bakımı için yararlıdır. Gün kurusunu tükettiğinizde normal bir insanın günlük olarak ihtiyaç duyduğu vitaminlerin, besin ve enerjilerin 5´te 1´i karşılanmaktadır.

Bu eşsiz lezzete sizlerde sahip olmak ve Türkiye´nin herhangi bir yerine ürünlerimizi ulaştırmamızı istiyorsanız hemen ilgili ürün kategorisinde yer alan bu ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kuruyemişli Sarı Kayısı Siparişi
  Kuruyemişli Sarı Kayısı Siparişi vermek isteyen tüm ziyaretçilerimiz için sitemizde özenle hazırlanan ve paketlenen arasında kuruyemiş çeşitlerinin bulunduğu bu ürün en uygun fiyatlarla sunulmuştur.
 • Şam Fıstığı Kilosu
  Antep (Şam) Fıstığı Çeşitleri & Kilo Fiyatları ile alakalı bilgilere erişmek ve her zaman Koz Kuruyemiş´in standartlarına uyan ürünlerin satıldığı 1.kalite ürünleri sipariş vermek adına sitemizi inceleyebilirsiniz.
 • Siirt Fıstık
  Siirt Fıstık ürünlerinin en kalitelilerine erişebilmek ve anında sipariş verebilmek için KOZ KURUYEMİŞ online satış sitesini ziyaret edebilir ve firmamızdan siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp