En Lezzetli Yer Fıstığı

20.10.2023

En Lezzetli Yer Fıstığı Siparişi için doğru adrestesiniz. Türkiye´nin her yerine 1.kalitedeki ürünlerimizi gönderebileceğimizi biliyor muydunuz, üstelik tazelik koruyucu ambalajlarımız ile. Büyük küçük demeden her yaştan herkesin severek ve beğenerek tükettiği en lezzetli yer fıstığı her zaman tezgahlarımızda yer almaktadır. Hem kahvaltı sofralarını hem de çerez tabaklarını doldurarak günün her anında keyifle tüketilmektedir. Birbirinden lezzetli ve en taze çeşitleri ile herkesin damak tadına uymaktadır. Firmamız tüm bu hususları göz önünde bulundurarak en besleyici ve kaliteli yer fıstığı çeşitlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Üstelik çeşitli gramajlarda paketlenmiş ve tazeliğini uzun süre koruyacak şekilde raflarda yerlerini almaktadır.

Yer fıstığı ürünlerimiz hem doğrudan tüketim hem de çeşitli tatlı, börek gibi tarifler içerisinde kullanıma hazır haldedir. Tazelik bakımından da piyasaya nazaran son derece taze ürünlerle bütçenizi sarsmayacak şekilde satılmaktadır. Böylece her bütçeye uygun yer fıstığı ürünlerimizi dilediğinizce alarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yer Fıstığı Siparişi Vermek


Birbirinden lezzetli yer fıstığı ürünlerimiz farklı işlemlerden geçerek çeşitli şekillerde tüketime hazır hale getirilmektedir. Tuzlu, tuzsuz, kavrulmuş, çiğ, soslu, kızartılmış ve ezme gibi birçok farklı türde birbirinden lezzetli şekillerde tüketilebilmektedir. İlk olarak topraktan kabuklu olarak çıkarıldığı halde de satıldığı gibi kabuklarından ayrıştırılmış şekilde de satılmaktadır. Dileyen bu ürünlerden dilediği haldekini alarak keyifle tüketmektedir.

Yer fıstığı besin değeri bakımından oldukça zengin bir besindir. Düzenli ve dengeli miktarda tüketildiği takdirde insan sağlığı açısından oldukça faydalı sonuçlara yol açmaktadır. Doyurucu özelliği sayesinde diyet listelerinde kendisine yer bulabilmektedir. Ayrıca ara öğünlerde de lezzetli atıştırmalık olarak tüketilmektedir. Ülkemizde olduğu gibi birçok coğrafyada sayısız faydaları göz önünde bulundurularak sıkça tercih edilmektedir. En çok tercih edilen kuruyemişler arasında yer alarak avuç avuç, tabak tabak tüketilmektedir.
 

Kaliteli Yer Fıstığı Nerede Satılır?


Firmamızda yer alan tüm yer fıstığı çeşitleri taptaze şekilde paketlenerek en lezzetli halde satılmaktadır. Lezzeti ve besleyici özelliğinin yanı sıra tazeliği ve lezzeti ile birçok müşterimizin yakın takibinde yer almaktadır. Tarladan raflara kadar geçen süreçte en iyi şekilde işlem görerek tazeliğini ve lezzetini uzun süre muhafaza etmesi sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizden gelen geri dönüşlerde de bu bahsettiklerimizde ne kadar haklı olduğumuzu rahatlıkla görmekteyiz.

En kaliteli ürünleri her zaman KOZ KURUYEMİŞ´ten sipariş verebilirsiniz.

Daha önce denemediyseniz en lezzetli yer fıstığı için dilediğiniz zaman firmamıza gelebilirsiniz. Birbirinden başarılı ve tecrübeli çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Böylece en taze ve lezzetli fıstıklarımızı alarak sağlıklı bir şekilde tüketmenize olanak sağlayacaktır. İçeriğindeki zengin mineraller, vitaminler ve yağlar ile sağlıklı bir yaşam için büyük katkı sağlayacaktır. Siz de bu ürünlerimizi sağlıklı ve keyifli bir şekilde tüketmek için firmamıza gelebilirsiniz.

TÜrkiye´nin her yerine Koz Kuruyemiş kalitesi ile ürünlerimizi gönderebilmekteyiz. Dilerseniz web sitemizden dilediğiniz kuruyemiş ürününü sipariş verebilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp