Fındık Siparişi

13.11.2020

Fındık Siparişi vermek istediğinizde, rastladığınız Koz Kuruyemiş firması sizlere Giresun fındık ürünlerini en kaliteli ve lezzetli olacak şekilde kavurmakta ve adresinize ulaştırmaktadır.

Koz Kuruyemiş olarak %100 doğal ürünleri en yüksek kalitede sizlere ulaştırmaktayız. Firmamızda satışını sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Fındık ürünlerimizde yeni mahsüldür. Üreticiden dönemi geldiğinde toplu olarak satın aldığımız fındıkları kendi imalathanelerimizde elemeden geçirmekte ve sizler için en lezzetli olanlarını, büyük ve dolgun olanlarını seçmekteyiz.

Firmamızın çatısının altına ilk girmesinden itibaren fındık ürünlerinin kavrulması ve paketlenmesi de kendi imalathanemizde yapılmaktadır. Standart seri üretim kavurma tekniği kullanmayan Koz Kuruyemiş, ürünleri kendi imalathanesinde bulunan taş tabanlı özel fırınlarda geniş zamanda kavurma işlemi yaparak hem daha lezzetli olmalarını sağlamakta, hemde ürünleri hızlı imalat aşamasından dışarı çıkararak kaliteli bir hal almalarını sağlamaktayız. Bizim için seri üretimden daha çok müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu bağlamda firmamız faaliyetlerini uzun yıllardır bu şekilde sürdürmektedir.

Dünya genelinde fındık üretimin neredeyse %74´ünün gerçekleştiği ülkemizde fındığın en kaliteli olanları Karadeniz bölgesinde yer alan illerimizden çıkmaktadır. Kuruyemiş olarak tüketmek istediğiniz fındıklarımızı kavrulmuş veya kavrulmamış olarak web sayfamızda inceleyebilir ve hemen dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek adresinize siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Web sayfamızdan sipariş vereceğiniz ürünlerin tamamı, nerede olursanız olun, adresinize tazeliği bozulmayacak şekilde özel geliştirmiş olduğumuz paketlerimiz ile ulaştırılacaktır. Kilitli paketlerimiz sayesinde ürünler size ulaştıktan sonra tüketmeye başlayabilir ve özel kilitleme tekniği sayesinde paketlerin içerisinde kuruyemişlerin uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Her sene yüzlerce kg kavrulmuş ve kavrulmamış fındık satışı yapan Koz Kuruyemiş bu muhteşem lezzetlere sizlerinde erişmesi ve tadması için online satış sitesi üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargolamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Bursa Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş ile Türkiye´nin her yerinden sipariş vermek mümkün. Bursa ilinde Kuruyemiş Siparişi verebilmek için online satış sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.
 • Levent Kuruyemiş Siparişi
  Levent Kuruyemiş Siparişi vermek istediğiniz an Koz Kuruyemiş firmasının web sitesinden sipariş vererek en hızlı şekilde taze ürünlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Etiler Kuruyemiş Siparişi
  Etiler Kuruyemiş Siparişi ile %100 kaliteli ürünlere sahip olabileceğiniz marka KOZ KURUYEMİŞ markasıdır. Sitemizden dilediğiniz ürünü inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp