Gayrettepe Günlük Taze Kavrulan Kuruyemiş Siparişi

05.08.2020

Gayrettepe Günlük Taze Kavrulan Kuruyemiş Siparişlerini oluşturabileceğiniz online satışın bulunduğu ve ürünleri hemen taze bir şekilde adresinize ulaştırmak için hazırlandığı web sitemize hoşgeldiniz.

Çeşitli bitkilerin tohumlarından veya dallarından toplanarak, kurutularak veyahut işlenerek yemeye hazır hale getirilmiş olan durumuna kuruyemiş denilmektedir. Aynı zamanda da çerez adı ile anılan ürünelr fıstık, fındık, badem, ceviz gibi ürünlerin günlük hayatta karşımıza çıkmış olan genel adıdır. Ülkenin en lezzetli ürünlerini, en taze şekilde tüketmek isteyenlerin tercih ettiği KOZ KURUYEMİŞ markası ile tüm çerezleri sizlere aynı gün içerisinde kargolayabilmekteyiz.

Türkiye´nin neresinde olursanız olun, hijyen koşullarına uygun olarak üretilen ürünlerimize hemen sahip olabilirsiniz. Lezzetli ve güvenilir kuruyemişlerin başkenti Koz Kuruyemiş daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 Tarihten günümüze olan hikayemiz Koz Kuruyemiş olarak 1974 yılında başlamıştır. Firmamızdan sipariş vereceğiniz tüm ürünler kendi imalathanemizde sizlerin damağına uygun bir şekilde hazırlanmakta ve siparişi verdiğiniz andan itibaren sizlere en iyi şekilde ulaştırılması amacı ile tazeliğini kaybetmeyeceği 2 farklı ambalaj çeşidi ile kargolanmaktadır. Saklı bahçenin yemişleri olan Koz Kuruyemiş lezzetlerinde müşterilerimizin keyifli bir şekilde tüketebileceği her ürün özenle hazırlanmaktadır.  Gayrettepe bölgesinde bulunan ziyaretçilerimiz incelemekte olduğu web sitemiz üzerinden dilediği ürünümüzü hemen kolay ve güvenli ödeme yöntemleri ile sipariş verebilmektedir.

Siz değerli ziyaretçilerimize online sipariş konusunda daha hızlı bir hizmet vermek amacı ile koz kuruyemiş telefon uygulamaları da yayındadır. Telefonlarınıza Koz Kuruyemiş uygulamalarını indirerek çok daha hızlı bir şekilde siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp