Gaziantep Fıstık İçi Siparişi

30.11.2020

Ülkemizde yetişen antep fıstığı ürünleri yıllık bazda genel olarak bakıldığında 30 bin ton civarı üretilmektedir. Ortalama olarak bakacak olursak bir antep fıstığı meyvesi içerisinde %53 yağ %20 protein ve %15 şeker, nişasta yer almaktadır. Ülkemizde yetiştirilme alanı oldukça geniş olan bir üründür.

Gaziantep denilince akla ilk gelen ürünler arasındadır Antep Fıstığı. Yetişkin bir insanın vücudundaki temel gereksinimleri karşılayacak olan bileşimleri içeren, insan vücudu için pozitif etkileri olan antep fıstığı ürünlerinin en lezzetlileri, en kalitelilerini kurumsal web sitemizde yer alan doğal ürünler menüsü içeriğinden inceleyebilir ve istediğiniz adetlerde, gramajlarla hazırlanan özel paketlerimiz ile siparişlerini alır, adresinize kadar ulaştırırız.

Çerez olarak tüketimi oldukça yüksek olan antep fıstığı, tatlılarda, şekerlemelerde de çok fazla kullanımı yaygındır. Ayrıca dondurma yapımında, aroma katkısı olarak da antep fıstığı kullanılmaktadır. Antep fıstıkları enerji kaynağıdır. İçerdiği besinler bakımından da değerli olan antep fıstığının en lezzetlilerine, en kaliteli ve sağlıklılarına Koz Kuruyemiş aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Firmamızın web sayfası üzerinden vereceğiniz tüm siparişler aynı gün içerisinde adresinize ulaştırılmak üzere özel kilitli ambalajları ile yola çıkmaktadır.
 
Nerede olursanız olun, Koz Kuruyemiş web sitesi aracılığı ile sipariş verdiğiniz antep fıstıkları, adresinize asla tazeliği bozulmayacak şekilde paketlenmiş bir biçimde ulaştırılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp