Giresun Fındığı

11.11.2020

Giresun Fındığı Siparişi vermek ve dünya üzerinde önemli bir yer sahibi olan giresun fındığının özelliklerini öğrenmek için Koz Kuruyemiş firmamızın sizler için hazırladığı bu içeriği okuyabilirsiniz.

Fındığın ana vatanı olarak bildiğimiz Giresun ili dünya genelinde en kaliteli fındıkların çıktığı denize olan yıkısı sebebi ve yüksek köylere uzanan geniş arazilerindeki fındık bahçeleri ile önemli bir konumdadır. Giresun ilinde yer alan neredeyse tüm araziler fındık bahçeleri ile kaplıdır. Ülkemizdeki fındık ihracatının önemli bir bölümünü karşılayan Giresun fındığı en lezzetli, en kaliteli şekilde Koz Kuruyemiş kalitesi ile sizlerin sofralarına kadar uzanmaktadır. Fındık ürünü kuruyemiş olarak tüketilmesinin yanı sıra pastalarda, tatlılarda, yemeklerde de kullanılan bir üründür.

Giresun fındığı olarak yaptığınız aramalarda rastladığınız firmamızın web sitesinden bu fındıkların en kaliteli, en lezzetli olanlarını sipariş verebilirsiniz. Koz Kuruyemiş olarak her sene düzenli olarak fındık aylarında seçtiğimiz fındık bahçelerinden toplu olarak fındıklarımızı almakta ve daima taze bir şekilde verdiğiniz siparişler neticesinde sizlere ulaştırmaktayız. Giresun fındığının birden fazla çeşidi de bulunmaktadır. Sivri fındık, kuş fındığı, tombul fındık, yassı badem fındık, yuvarlak badem fındık gibi çeşitleri bulunan Giresun fındığının lezzetine bayılacaksınız.

Dünyanın en lezzetli fındığı olarak bilinen Giresun fındığı insanlık tarihinin en eski gıdaları arasında yer almaktadır. Dünya genelinde tüketilen fındık ürününün %70´i ülkemizde yetişmektedir.

Koz Kuruyemiş olarak sofralarınıza kadar ulaştıracağımız, lezzetli fındıkları katkısız bir şekilde seçmekte ve aralarından daima en kalitelilerini paketlemekteyiz. Yani zaten özenle seçtiğimiz fındık bahçelerinden aldığımız fındıkları, imalathanelerimizde tekrar kaliteli olanlarını eleyerek kavurma işlemlerini yapmaktayız. Birden fazla elemeden geçen Giresun fındığı siparişleriniz için çekinmeden sitemizden siparişlerinizi verebilirsiniz. Dünyanın en lezzetli fındıklarının tadına baktığınızda hayran kalacaksınız.

Web sayfamızdan vereceğiniz tüm siparişler tazelik koruyucu özel olarak geliştirilen Koz Kuruyemiş paketleri ile sizlere ulaştırılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Soslu Mısır Cipsi
  Soslu Mısır Cipsi Hakkında Bilgiler ve Sipariş talepleriniz için incelemekte olduğunuz KOZ KURUYEMİŞ kurumsal satış sitesinden hem bilgilere erişebilir hemde rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • En Güzel ve Lezzetli Datça Bademleri
  En Güzel ve Lezzetli Datça Bademleri için Koz Kuruyemiş sitesinde yer alan Doğal Ürünler kategorisi üzerinden ilgili datça bademi ürününü dilediğiniz gramajlarda sipariş vererek adreslerinize kadar ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Mısır Kavurgası Yararları
  Mısır Kavurgası Yararlarını inceleyeceğiniz Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi aracılığı ile merak edilen bilgilere erişebilir ve en kaliteli kavurga mısır ürünlerini sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
blog