Giresun Fındığı

11.11.2020

Giresun Fındığı Siparişi vermek ve dünya üzerinde önemli bir yer sahibi olan giresun fındığının özelliklerini öğrenmek için Koz Kuruyemiş firmamızın sizler için hazırladığı bu içeriği okuyabilirsiniz.

Fındığın ana vatanı olarak bildiğimiz Giresun ili dünya genelinde en kaliteli fındıkların çıktığı denize olan yıkısı sebebi ve yüksek köylere uzanan geniş arazilerindeki fındık bahçeleri ile önemli bir konumdadır. Giresun ilinde yer alan neredeyse tüm araziler fındık bahçeleri ile kaplıdır. Ülkemizdeki fındık ihracatının önemli bir bölümünü karşılayan Giresun fındığı en lezzetli, en kaliteli şekilde Koz Kuruyemiş kalitesi ile sizlerin sofralarına kadar uzanmaktadır. Fındık ürünü kuruyemiş olarak tüketilmesinin yanı sıra pastalarda, tatlılarda, yemeklerde de kullanılan bir üründür.

Giresun fındığı olarak yaptığınız aramalarda rastladığınız firmamızın web sitesinden bu fındıkların en kaliteli, en lezzetli olanlarını sipariş verebilirsiniz. Koz Kuruyemiş olarak her sene düzenli olarak fındık aylarında seçtiğimiz fındık bahçelerinden toplu olarak fındıklarımızı almakta ve daima taze bir şekilde verdiğiniz siparişler neticesinde sizlere ulaştırmaktayız. Giresun fındığının birden fazla çeşidi de bulunmaktadır. Sivri fındık, kuş fındığı, tombul fındık, yassı badem fındık, yuvarlak badem fındık gibi çeşitleri bulunan Giresun fındığının lezzetine bayılacaksınız.

Dünyanın en lezzetli fındığı olarak bilinen Giresun fındığı insanlık tarihinin en eski gıdaları arasında yer almaktadır. Dünya genelinde tüketilen fındık ürününün %70´i ülkemizde yetişmektedir.

Koz Kuruyemiş olarak sofralarınıza kadar ulaştıracağımız, lezzetli fındıkları katkısız bir şekilde seçmekte ve aralarından daima en kalitelilerini paketlemekteyiz. Yani zaten özenle seçtiğimiz fındık bahçelerinden aldığımız fındıkları, imalathanelerimizde tekrar kaliteli olanlarını eleyerek kavurma işlemlerini yapmaktayız. Birden fazla elemeden geçen Giresun fındığı siparişleriniz için çekinmeden sitemizden siparişlerinizi verebilirsiniz. Dünyanın en lezzetli fındıklarının tadına baktığınızda hayran kalacaksınız.

Web sayfamızdan vereceğiniz tüm siparişler tazelik koruyucu özel olarak geliştirilen Koz Kuruyemiş paketleri ile sizlere ulaştırılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Yeni Yılda Tüketilen Kuruyemişler
  Yeni Yılda Tüketilen Kuruyemiş çeşitlerinin tamamı Koz Kuruyemiş ile sizlere sunulmaktadır. Üstelik siparişleriniz aynı gün içerisinde tarafınıza teslim edilmek üzere paketlenerek servis araçlarına yüklenilebilmektedir.
 • En Lezzetli Yer Fıstığı
  En Lezzetli Yer Fıstığı Siparişi için doğru adrestesiniz. Türkiye´nin her yerine 1.kalitedeki ürünlerimizi gönderebileceğimizi biliyor muydunuz, üstelik tazelik koruyucu ambalajlarımız ile.
 • Dağ İncir Kurusu Siparişi
  Dağ İncir Kurusu Siparişi vermek isteyen tüm ziyaretçilerimiz Koz Kuruyemiş web sitesinde yer alan kuru meyveler kategorisi içerisinden ilgili ürünü dilediği gramajlarda sipariş verebilmektedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp