Giresun Fındık Fiyatı

10.11.2023

En İyi Giresun Kabuklu Fındıkğına erişmek ve satın almak için Koz Kuruyemiş´in online satış sitesini ziyaret edebilirsiniz, satın alacağınız ürünler nerede olursanız olun adresinize kısa sürede ulaştırılır. Firmamız birçok üründe olduğu gibi Giresun fındık fiyatı açısından da en uygun oranlarda satış yapmaktadır. Büyük bir sağlık dostu olan Giresun fındıklarımız taze ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Çeşitli gramajlarda ve kilolarda paketlenerek tüketime hazır halde raflardaki yerini almaktadır.

Giresun ilimizin en verimli ve bakımlı ağaçlarından toplanarak sizlerin damak lezzetine uygun şekillerde hazırlanmaktadır. Birçok çeşidi ile günün her anında keyifle tüketeceğiniz birbirinden lezzetli birçok çeşidimizle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dünya fındık üretiminin yaklaşık %20’lik kısmı Giresun fındıklarından karşılanmaktadır. Bu nedenle fındık denildiğinde akla gelen yerlerden birisi olmaktadır. Diğer fındık türlerine göre daha büyük kabuklu ve lezzetli olmaktadır. Her fındıkta olduğu gibi lifli yapısında bol miktarda sağlıklı ve besleyici yağlar, zengin mineraller ve vitaminler yer almaktadır. Tüm bu özellikleri Giresun fındığını diğer fındıklar arasından ayırarak ön plana çıkarmaktadır. Siz de en lezzetli ve kaliteli Giresun fındığını bizden temin ederek keyifle tüketebilirsiniz.

Lezzet garantili fındıklar daima Koz Kuruyemiş raflarında yerini korur. Sizlerde kabuklu fındık siparişi için Koz Kuruyemiş´i tercih edebilirsiniz.

En İyi Giresun Kabuklu Fındık 1 Kg Fiyatları


Fındık fiyatları Giresun da genel olarak fındık borsası tarafından belirlenerek işlem görmektedir. Biz de oradaki en kaliteli ve lezzetli olanlarını siz değerli müşterilerimize ulaştırmak amacıyla takip ederek almaktayız. Tüketime sunulan farklı türlerine göre çeşitli işlemlerden geçmektedir. Gerekli hijyenik koşullar çerçevesinde hazırlanarak ve paketlenerek sizlerin satışına sunulmaktadır. Bu ürünler ülkemizin yanı sıra Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden de yoğun olarak talep görmektedir. Tüm bu durumlar Giresun fındığının ülke ve bölge ekonomisi için ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermektedir.
En kaliteli ve lezzetli türlerden birisi olan Giresun fındığı birçok farklı ürün çeşidi ile raflarımızda yer almaktadır. Gün içerisinde kahvaltılık fındık ezmesi ile güne başlayabilirsiniz. Öğleye doğru veya öğleden sonra 5 çayının yanında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Akşamları TV karşısında çerezleriniz arasına onu da ekleyebilirsiniz. Ya da çeşitli hamur işi ve tatlılara koyarak farklı lezzetlerle hazırlayabilirsiniz. Kısacası birçok farklı şekilde ve amaçta rahatlıkla tüketebilirsiniz.
 

Lezzetli Giresun Fındığı Siparişi


Giresun fındık fiyatı firmamızda satışa sunulan ürünler için daima en kaliteli ürünlerden sunulmakta ve ortalamanıın biraz üzerindeki oranlardan olmaktadır. Piyasada birçok satıcı arasında en iyi Giresun fındığını bizden alabilirsiniz. Lezzetli olması kalitesinden veya farklı bir özelliği ödün verdiğimiz anlamına gelmesin. Firma politikaları gereği her zaman en taze ve kaliteli ürünleri daima sizlerle buluşturmaktayız. Giresun fındığı da bu anlayış çerçevesinde raflarda satışa sunulmaktadır. İster doğrudan firmamızdan ister online olarak internet üzerinden alış verişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizden sipariş vereceğiniz tüm fındık ürünleri 1.kalitededir. Kavrulmuş fındıklarımızı bizzat Koz standartlarına uygun, özel taş tabanlı fırınlarımızda kavurmaktayız. Her zaman aynı kalitede fındığa erişmeniz için standartlarımızı korumaktayız. Siparişler daima özel kilitli,  tazelik koruyan ambalajlarımız ile sizlere ulaştırılır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp