Gün Kurusu Kayısı Çekirdeğinin Bilinmeyen Faydaları

25.1.2021

Kayısı Çekirdeğinin Bilinmeyen Faydalarını Koz Kuruyemiş´in kurumsal web sayfası ziyaretçileri için hazırlamış olduğu bu içerik üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizde ürünü firmadan sipariş verebilirsiniz.

İnsan vücuduna olan etkilerini duyduğunuzda çok şaşıracaksınız. Gün kurusu kayısı çekirdeğinin faydalarına gelin hep birlikte göz atalım.Kayısının içinde yer alan çekirdeğinin kurutulmasının ardından kırılması ile ortaya çıkan ve bir çok kişinin severek tükettiği bu ürüne Koz Kuruyemiş web sitesinden ulaşabileceğinizi en başından söylemek isteriz. Bir çok faydası bulunan bu ürün tüketildiğinde;


* Kayısı çekirdeği ürünü bol bir şekilde vitamin barındırmaktadır. Bu vitaminler sayesinde insan bağışıklığının güçlenmesi de sağlanmaktadır.

* Kan basıncı konusunda da yararı bulunan kayısı çekirdeğinin kurutulmuş olanı yüksek tansiyonu olan hastalar tarafından tüketilmektedir.

* Kayısı çekirdeğinden elde edilen yağ ürünleri kırışıklık karşıtıdır. Sivilcelerin hızla geçmesine de yardımcıdır.

Badem benzeri bir yapısı olan kayısı çekirdeği doğrudan tüketilebilmektedir. Firmamızın sitesinden vereceğiniz gün kurusu kurutulmuş kayısı çekirdeği ürününü adresinize ulaşır ulaşmaz tüketebilirsiniz. Dilerseniz siparişlerinizin tamamında kilitli ambalajlarımız ile teslimatlarımızı yapmamız nedeni ile tazeliği bozulmadan ürünleri uzun bir süre saklayabilirsiniz.

Her zaman taze ve her zaman kaliteli ürünlerin merkezi olan Koz´da sizler için kayısı çekirdeği ülkenin her yerine gönderilmektedir. Online olarak siparişinizi verin ve ürünleriniz aynı gün adresinize ulaştırılmak üzere yola çıksın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Saymakla Bitmeyen Kabak Çekirdeğinin Faydaları
  Saymakla Bitmeyen Kabak Çekirdeğinin Faydalarının tamamını kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve tuzsuz / tuzlu kabak çekirdeği siparişlerinizi Koz Kuruyemiş firmamızdan hemen sipariş edebilirsiniz.
 • Yer Fıstığı Fiyatları
  Yer Fıstığı Fiyatları ve Siparişi için Koz Kuruyemiş´in online satış sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz, lezzetli ve her zaman taze fıstıklar sitemizde sizlere satışa sunulmuştur.
 • Kuruyemiş ve Sağlığa Faydaları
  Kuruyemiş ve Sağlığa Faydaları nelerdir? Koz Kuruyemiş faydalı bilgiler bölümünde yer alan bu yazımız ile pek çok yeni bilgiye erişebilir ve kaliteli ürünleri firmamızdan sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp