Günkurusu Siparişi

5.7.2021

Günkurusu Siparişi vermek için hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan Kuru Meyveler kategorisini ziyaret edebilir ve Türkiye´nin her yerinden Koz´un kaliteli ürünlerini tadabilirisniz.

Malatya şehrinde yetişen kayısı ürünlerinin besin değerleri çok yüksektir. Günkurusu olarak da bilinen bu kayısı kurusu ürünleri yaş olarakda tüketilebilmektedir. Uzun dönemler boyunca saklayabileceğiniz lezzetinden ödün vermeyen ve besin değerinde bir eksilme gözlemlenmeyen bu ürünleri Koz Kuruyemiş web sitesinden sipariş verin. Kuru meyve kategorisinde ilk sıralarda yer alması nedeni ile sizlerinde tahmin edebileceği gibi Gün Kurusu ürünlerimiz çok fazla tercih edilmektedir. Talep gören bu ürünlerimizi dilediğiniz gramajlarda sepetinize ekleyebilirsiniz.

Dileyen müşterilerimiz pazaryerlerinde bulunan Koz Kuruyemiş mağazalarından siparişlerini verebilmektedir. Ancak incelediğiniz web sitemizde yakın bölgemizde elden teslimat uzak bölgeler için ise kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

KAYISI KURUSU SİPARİŞLERİ


Günkurusu ( kuru kayısı ) siparişlerini Koz Kuruyemiş web sayfasından verebilirsiniz. Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı firmamızın kalite politikaları dahilinde özenle seçilen her biri iri boy olan ürünlerdir. Gün kurusu ürünleri koyu renklidir. Kurutma işlemleri güneş altında yapılan bu ürünler potasyum bakımından oldukça zengindir. Besleyici olan bu ürünü tüketen kişilerin sindirim sistemi açısından elde ettiği faydalarda yüksektir.
Günkurusu ürünleri kansızlığa da iyi gelmektedir. Stresli olan kişilerinde düzenli olarak günkurusu tüketmesi stresi önleyici faktörler arasında olacaktır.

Web sayfamızdan tüm ürünlerimizden oluşan sepetinizi oluşturabilir veya ihtiyacınız olan günkurusu  için sepetinizi tamamlayabilirsiniz. Kayısı ürünlerinin en lezzetlileri Koz Kuruyemiş ile sizlerle. Malatya yöremize ait olan Günkurusu ürünü sindirim için birebirdir. Koz Kuruyemiş´in tüm ürünlerinde olduğu gibi " günkurusu " ürünüde kendi imalathanelerinde tek tek özenle seçilen üründür. Memnun kalacağınıza eminiz. Türkiye´nin neresinde olursanız olun ürünlerimiz özel paketlemeler ile tarafınıza hiçbir şekilde zarar görmeden ve tazelik koruyucu şekilde ulaştırılacaktır.İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Türk Kahvesi Tüketmenin Yararları
  Türk Kahvesi Tüketmenin Yararları ile ilgili bazı bilgileri Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi aracılığı ile siz değerli web ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayız. Hemen bu başlık altında içeriğimizi okuyabilirsiniz.
 • Sarı Kayısı Faydaları
  Koz Kuruyemiş bilgilendirmeye devam ediyor. Bugün sizlere Sarı Kayısı Faydaları hakkında bilgiler aktaracak ve en kalitelilerini sipariş verme imkanını sunacağız.
 • Makademya Fındığı Siparişi
  Makademya Fındığı Siparişi vermek isteyen herkes Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesi üzerinden siparişlerini dilediği gramajlardan oluşturabilmektedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp