Hurma Fiyatları ve Çeşitleri

9.2.2024

Koz Kuruyemiş´in online satış sitesi aracılığı ile Hurma Fiyatları ve Çeşitlerine erişmeniz mümkün, hemen internet sitemizde kısa bir gezintiye çıkın..! Ramazan ayının ve tüm iftar sofralarının baş tacı olan hurma, özellikle son yıllarda yılın her gününde ve günün her anında popüler olmaya başlamıştır. Manevi faydalarının yanı sıra insan vücuduna sağladığı birçok faydası ve eşsiz lezzeti ile sıkça tercih edilmeye başlamış bulunmaktadır. Ülkemizde de yetişebilen hurma, daha çok Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde yetişmektedir.

Sıcak ve kavurucu çöl ikliminin mucizevi meyvesi olarak yetiştiği bölgeye ve topraklara göre birçok farklı çeşitleri olmaktadır. Bu da fiyat konusunda farklılıklar oluşmasına neden olmaktadır. Bu konuda siz değerli müşterilerimize birbirinden farklı hurma fiyatları ve çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Hasat edildikten sonra piyasadaki en taze ve doğal hurmalar alınarak sizlerin sağlıklı ve güvenilir tüketimi için raflarımızda yer almaktadır. Tüm hurma çeşitlerimizi daha yakından görmek için web sitemizi ziyaret edebilir, satış mağazamıza buyurabilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´te aradığın bir çok kuru meyve, kuruyemiş yer alır. Standartlarına uygun olarak raflarındaki yerini alan ürünlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Hurma Çeşitleri ve Fiyatları

Yetiştiği bölgeye, iriliğine, tadına vb. özelliklerine göre değişmekle beraber birçok farklı türde hurma bulunmaktadır. En yaygın tercih edilen ve besleyici özelliği en yüksek olan tüm hurma çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz. Genel olarak ülkemizde bolca tüketilen hurma çeşitlerini ve özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

•    İran Hurması, tadı ve fiyatı bakımından ülkemizde en çok tercih edilen hurma türlerinden birisi olmaktadır. Günlük hayatın yoğun ve yorucu temposunda eriyip biten enerjiyi yeniden canlandırmak için oldukça ideal bir tercihtir.

•    Medine Hurması, birçok hurma çeşidine nazaran daha küçük ve açık renkte olan bir hurma türüdür. Gün içerisinde atıştırmalık olarak sıkça tercih edilmektedir.

•    Kudüs Hurması, Filistin topraklarında yetişen eşsiz lezzeti ve yumuşak dokusuyla dünyaca ünlü bir hurma türüdür. Diyet listelerinin, sporcuların ve günlük olarak atıştırmalıkların en çok tercih edilen hurma türlerinin başında gelmektedir.

•    Acve Hurması, Suudi Arabistan’da yetişen Medine hurmalarından birisi olmaktadır. Peygamber hurması olarak da bilinen bu hurma diğer türlere göre daha küçük ve siyaha yakın bir renktedir.

•    Tunus Hurması, daha açık ve sarıya yakın bir renkte olup içeriğindeki yoğun orandaki şeker ve potasyum ile günlük enerji ihtiyacının büyük bir kısmını tek başına karşılayabilmektedir. Gün içerisinde atıştırmalık olarak en tercih edilen hurmalardan birisi olmaktadır.

Yukarıda bahsedilen hurmaların haricinde daha pek çok farklı türde hurmalar bulunmaktadır. Besleyici, doyurucu, sağlık açısından müthiş faydaları olan tüm hurma çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz.

Firmamızda satışta olan tüm hurma fiyatları ve çeşitleri ile ilgili bilgileri web sitemizden görebilirsiniz. Buradan satın alarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Hızlı sipariş için sizlerde Koz Kuruyemiş sitesinden online ödeme kanalları ile güvenilir bir şekilde ödemenizi yapabilir, dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Fındıkta Hangi Vitaminler Bulunur
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde, sadece ürün satılmıyor! Aynı zamanda ürünlerle ilgili faydalı bilgiler de müşterilere sunuluyor. Fındıkta Hangi Vitaminler Bulunur? sorusunu bugün sizin için ele aldık.
 • Cevizin Faydaları
  Son yıllarda üzerine araştırmaların çok fazla yapıldığı kuruyemişler arasında lider konumda bulunan ceviz´in faydaları saymakla bitmemektedir. Adeta bir şifa kaynağı olan cevizin faydalarına gelin hep birlikte göz atalım.
 • Beyaz Köy Leblebisi Faydaları
  Et yemeyenlerin tüketmesi gereken besin, Beyaz Leblebi´ye dair merak ettiğiniz tüm bilgilere Koz Kuruyemiş sayfasından ulaşabilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp