Ihlamur´un Faydaları

11.1.2021

Ihlamur´un Faydalarını içeren bu Koz Kuruyemiş faydalı bilgiler içeriğini hemen inceleyebilir ve ihtiyacınız olan miktarda ıhlamur çiçeği ürününü firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Faydaları bakımından oldukça zengin bir çay olan ıhlamur çayı genel olarak kış dönemlerinde çok fazla tüketilen bir üründür. Kış dönemlerinde karşılaşılan soğuk algınlıkları, öksürük ve grip gibi durumlarda tüketilmesinde yarar bulunan ıhlamur çayının faydalarına, nelere iyi geldiğine gelin hep birlikte göz atalım.

Ihlamur´un Bazı Bilinen Faydaları

* Rahatlama sağlar
* Kan basıncını düşürmede
* Kas spazmlarını giderir
* Boğaz ağrısını alır
* Çarpıntıyı giderir
* Toksinlerin atılmasına yardımcı olur
* Terlemeyi sağlar
* Ateş düşürür
* Öksürüğe iyi gelir
* Gribe ve nezleye fayda sağlar
* Migren ağrılarını hafifletir

Soğukların başladığı dönemlerde çok fazla tüketimi bulunan ve özellikle son dönemde dünyayı etkisi altına alan salgın için yararlı olan ıhlamur ürününü güzel bir şekilde demleyerek tüketmeniz gerekmektedir. Gerek kokusu, gerekse aroması ile çok fazla tüketilen, sevilen bir çaydır. İçeriğinde yer alan özellikler sebebi ile bir çok hastalığa iyi gelen bu ürün, balgam sökmekte, öksürük kesmekte, idrar söktürmekte ve solunum yolu hastalıklarına iyi gelmektedir.

Kaliteli bir ıhlamur çiçeğine sahip olmak ve iyi bir çay demlemek istiyorsanız, hemen Koz Kuruyemiş´in web sitesinden sipariş verin.

Yukarıda başlıklar halinde bahsettiğimiz ıhlamurun yararlarına geniş kapsamlı açıklamalarımız ile bir sonraki paylaşımımızda yer vereceğiz. Bizi takipte kalın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Soslu Mısır Faydaları
  Soslu mısır ülkemizde ve bölgemizde en fazla tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Soslu mısırın bazı faydaları hakkında ve ürünün yapılışı ile ilgili kısa bilgileri Koz Kuruyemiş web sitesinde sizlerle paylaştık.
 • Hurma Çeşitleri ve Fiyatları
  Hurma Çeşitleri ve Fiyatları için ilk durağınız Koz Kuruyemiş olmalı! Satışta olan ürünleri bazı standartlardan geçirerek Türkiye´nin en kaliteli ürünler olarak size sunuyoruz.
 • Kalp Dostu Badem Çeşitleri Nelerdir
  Kalp Dostu Badem Çeşitleri Nelerdir? Sıcak iklimlerin hakim olduğu memleketlerde yetişmeye oldukça elverişli olan badem ürünü insanların sağlığına iyi gelen besinler arasında bulunmaktadır. Acı ve tatlı olarak ikiye ayrılan badem çeşidi vardır.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp