Ihlamur Çayı Siparişi

15.1.2021

Kış dönemlerinin vazgeçilmez çayı olan ıhlamur´un en kalitelisi, en lezzetli ve vitaminlisi Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde siz değerli ziyaretçilerine sunulmaktadır.

Ihlamur çayı temiz ıhlamur yapraklarının ve çiçeklerinin bir araya gelmesi ile özel olarak paketlenmekte ve istediğiniz gramajlarda alınan siparişler hijyenik kurallara uygun olarak sizlere teslim edilmektedir. Mevsiminde toplanan ıhlamur ağacında bulunan yapraklar ve çiçekler hijyenik ve temiz bir ortamda kurutulmaktadır. Sağlık koşullarına uygun şekilde kurutulan bu ürünler aynı şekilde paketlenmekte ve organik olarak sizlere hızlı kargo imkanı ile ulaştırılabilmektedir.

Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinden taze ve doğal bir çok ürünü sipariş verebilirsiniz. Kuruyemiş, lokum, şekerleme, kahve ürünlerinin de yer aldığı muhteşem ürünler sizlerin hizmetindedir.

Şifalı çaylar arasında ilk sıraya yer verdiğimiz ürün olan Ihlamur´un adını sıkça duymaktasınızdır. Özellikle kış dönemlerinde hayatımızda daha fazla yer edinen ıhlamur gribe, nezleye ve boğaz enfeksiyonlarına iyi gelmektedir. Ihlamur çayını demleyerek bir çok faydasından yararlanabilirsiniz. Ihlamur´un geniş kapsamlı yararlarından bahsettiğimiz bir önceki yazımızı sitemizde bulunan faydalı bilgiler bölümünden inceleyebilir ve dilerseniz Doğal Ürünler kategorisini ziyaret ederek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ihlamur ağacında sarı ve beyaz renklere sahip olan çiçekler yer almaktadır. Bu çiçekler bir çok alanda yarar sağlamaktadır. Ihlamur yalnızca Türk kültüründe değil, bir çok ülkede de bilinmekte ve sağlığa olan faydaları konusunda oldukça fazla tercih edilmektedir. Boğazda yumuşaklığa sebep vermesi, burundaki tıkanıklıkları geçirmesi, öksürüğe iyi gelmesi ve insanların bazı bölgelerindeki ağrılara iyi geldiği bilinen ıhlamur hemen her ülkede bilinmektedir.

Sizlerde en kaliteli ve en lezzetli ıhlamurlara sahip olmak isterseniz, kurumsal sitemiz üzerinden bizlere siparişlerinizi iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp