İstanbul Tatlı Siparişi

7.4.2021

İstanbul Tatlı Siparişi Vermek için aradığınız kaliteli tatlıların, anlık olarak sipariş verilebildiği ve KOZ´un bölgesinde yer alan adreslere hızlı bir şekilde teslim edilebildiğini sizlere sunuyoruz. Firmamız lezzetli kuruyemişlerinin yanı sıra, kaliteli malzemelerden üretilen, leziz tatlılarını da sizlere sunmaktadır.

İSTANBUL TATLI SİPARİŞİ

İstanbul ilinde tatlı siparişlerinizi verebilmek için hemen incelediğiniz web sitemizin BAKLAVA kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Ülkemizin, Türk, balkan, orta doğu mutfaklarının önemli lezzeti baklava ürünlerinin farklı çeşitleri sizler için firmamızda sunulmaktadır. En kaliteli fıstıklı, fındıklı ve cevizli baklava çeşitleri Koz güvencesi ile sizlere sunuluyor. Baklava ürünlerimizin tamamının hammadde tedarik zinciri en kaliteli malzemelerden seçilmekte ve en iyi şekilde pişme aşamaları tamamlanmaktadır. Koz´un sizlere sunduğu tüm tatlı çeşitlerine bayılacaksınız. Uzman eller tarafından hazırlanan baklava ürünlerimizi hemen sitemiz üzerinden tek tek inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Gevrek baklava ürünlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Baklava ismi hamur tatlısı, bohça anlamına gelen "BAKLAHU" kelimesinden gelmektedir. İlk zamanlarda yalnızca cevizli olarak üretilen baklava, zaman içerisinde fıstık ürünleri de tercih edilerek üretilmeye başlanılmıştır. Kayıtlara baktığımızda Osmanlı döneminde her dönem, ramazan ayının 15´ine tekabül eden döneme Osmanlı Sultanlarımız tarafından yeniçerilere tepsi tepsi baklavalar sunulmaktadır. Bir tören ile bu sunum yapılmakta ve bu törene ise Baklava Alayı denilmektedir.

İstanbul ilinin bir çok bölgesine baklava ve diğer tatlı çeşitlerimizin teslimatını aynı gün içerisinde yapabiliyoruz. Detaylı bilgi ve diğer seçenekler için hemen sitemizde bulunan canlı destek hattı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Karşıyaka Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş Türkiye´nin her yerine lezzetli ve kaliteli kuruyemiş ürünlerini gönderebilmektedir. İzmir ve çevresinde lezzetli ürünlere erişmek için bizden sipariş veriniz.
 • Marmaris Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş olarak Marmaris´te Kuruyemiş Siparişi vermek isteyenlerin yanında oluyoruz. Türkiye´nin her yerine eşsiz kalitedeki ürünlerimizi gönderebilmekteyiz.
 • Üsküdar Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş online satış sitesi ile Üsküdar´a Kuruyemiş Siparişi verebilirsiniz. Dilerseniz Kadıköy mağazamızda bizzat ürünleri test ederek temin edebilir, dilerseniz online sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp