Kabak Çekirdeği İçi Siparişi

4.4.2021

Kabak Çekirdeği İçi Siparişi verebileceğiniz online satış imkanı sunduğumuz KOZ KURUYEMİŞ web sitesinden kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Doğal ve zengin mineral yuvası olan kabak çekirdeği içi ürünleri hem lezzeti sizlere sunar, hemde sağlıklı bir ürün tüketmenizi sağlar. Atıştırmalık kuruyemiş ürünleri arasında kabak çekirdeklerinin iç kısımlarına bayılacaksınız. Tad bakımından ve lezzet bakımından en fazla tercih edilen ürünlerimiz arasınadır. Kabak çekirdeklerinin ayıklananlarını ve temizlenenlerini sizlere Koz kalitesi ile sunuyoruz. Ayıklanan bu ürünler tüketim esnasında hem pratiklik sunuyor hemde sohbetlerinizde kolay yeme imkanı sunuyor. Hemen her öğün rahatlıkla tüketebileceğiniz bir ürün olan kabak çekirdeği içi, her öğünde, iş yerlerinde, akşam sohbetlerinde hızlıca tüketebileceğiniz bir üründür.

Düşük kalorili kuruyemişlar arasında olmasından ötürü spor yapanların, kilo kontrolüne dikkat edenlerin ilk tercihleri arasındaki yerini her zaman korumaktadır.

Sizde Türkiye´nin herhangi bir yerinden bu lezzetli kabak çekirdeği içi ürününü sipariş verebilir ve hızlı kargolama ve kaliteli paketlemelerimiz sayesinde kısa süre içerisinde adresinizde ürünleri tüketebilirsiniz.

KABAK ÇEKİRDEĞİ İÇİ SİPARİŞİ


Siparişlerinizi online satış sitemiz üzerinden verebilir ve tüm ürünlerimizde olduğu gibi kabak çekirdeği içi ürünlerimizde de sizlere özel olarak üretilen, tazelik koruyucu kilitli doypack paketlerimiz ile ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Sipariş esnasında sizlere yönetilen farklı bir paketleme seçeneği ise vakum ambalaj çeşididir. Tüm kuruyemiş ürünlerinde tazelik koruyucu paketlerimiz ile her yere ürünlerimizi rahatlıkla ulaştırıyoruz.

Balkabaklarının içerisinden çıkan tohumlara kabak çekirdeği denilmektedir. Genelde oval olan bu çekirdek türü sarı renge daha yakındır. İnce olan kabuklarından ayrıldığında içerisinde koyu yeşil ve az yağlı olan bir ürün çıkar, bu ürün çok besleyicidir.  Son dönemlerde artan popülerliği sayesinde kabak çekirdeği içi ürünleri en fazla talep gören ürünlerimiz arasındadır.

Aklınıza takılan sorular ve daha fazla bilgi için bize canlı destek hattından ulaşabilir veya tüm siparişlerinizi rahatlıkla sitemizden verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp