Kahramanmaraş Cevizi Hakkında

7.10.2020

Kahramanmaraş Cevizi Hakkında Bilgiler ve bu lezzetli ceviz çeşidinin tadına bakmak isteyenler için sipariş imkanı firmamız Koz Kuruyemiş ile sizlerin ayağınıza gelmektedir. Öncelikle bu içeriğimizde Kahramanmaraş Cevizi ile ilgili bazı bilgileri incelemenizi ve ürün hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz.

Nedir Kahramanmaraş Cevizi?

Maraş18 ismi ile adlandırılan ve dünya üzerinde önemli bir konuma sahip olan cevizler içerisindeki, Kahramanmaraş Cevizi litaratüre girmiş ve tescilli bir üründür. Kahramanmaraş cevizi rakımı 1700 metrelere dayanan yüksek yerlerde, yaylalarda yetişen ağaçlardan toplanmaktadır. Zeka gelişimi için oldukça yararlı olan Kahramanmaraş Cevizi aynı zamanda besleyici ve sağlıklı bir besindir.

Dünya genelince ceviz yetiştiriciliği yapan oldukça fazladır. Ceviz yetiştirme işlerine son dönemlerde oldukça fazla yatırım yapılmaktadır. Maraş-18 ve Sütyemez1 ceviz türleri ülkemizde yetiştirilen, dünya üzerinde lezzeti ve faydaları ile en iyiler arasında yer alan bir türdür.

Maraş´ın cevizi olarak bilinen ve firmamızın da çok fazla talep gören ürünleri arasında bulunan Kahramanmaraş Cevizi kalite bakımından oldukça iyi, verimli ve lezzet açısından da üstün bir tada sahiptir. İçinin oranı %55 ve diğer iç kalite özelliklerine baktığımızda ise iç kurduna karşı oldukça dayanıklı bir üründür.

Ceviz ürünlerine bakıldığında en çok dikkat edilen özelliklerden biri meyve içinden tam yada iki parça olarak çıkması gerekir. Maraş Cevizinde bu özellik çok yüksek oranlıdır.

Sizlerde bu muhteşem ceviz çeşidini, Dünya´da yer edinmiş tür olan Kahramanmaraş Cevizini hemen kurumsal web sitemizden inceleyebilir ve dilediğiniz gramajlarda siparişlerinizi oluşturarak bize iletebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş olarak web sitemizden sipariş vereceğiniz tüm ürünler aynı gün içerisinde yakın bölgemizde tarafınıza teslim edilmekte veya Türkiye´nin neresinde olursanız olun adresinize ulaştırılmak üzere paketlenmektedir. Koz Kuruyemiş ürünlerinin tamamı özel olarak üretilen, tazelik bozmayan, kaliteli ve lezzeti koruyan paketleri ile sizlere ulaştırılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Maraş Taze Ceviz
  Maraş Taze Ceviz Siparişi ve Özellikleri hakkında tüm bilgilere sizler için hazırlanan KOZ KURUYEMİŞ Faydalı bilgiler menüsü içeriğinden anında erişebilirsiniz.
 • Datça Bademi Siparişi
  Türkiye´de 1.kalite Datça Bademi Siparişi vermek istediğinizde ilk durak Koz Kuruyemiş olmalıdır. Sitemizde yer alan numaralarımızdan hemen bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.
 • Kuruyemiş Uygulaması İndir
  Kuruyemiş Uygulaması İndirmek isteyen tüm ziyaretçilerin sizlere daima en kaliteli ürünleri sunan Koz markasının Android market ve Apple Store üzerinden indirilebilir uygulaması hizmetinizdedir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp