Kaliteli Kavrulmuş Fındık

1.6.2020

En İyi ve En Kaliteli Kavrulmuş Fındık ürünlerine Koz Kuruyemiş kalitesi ile üretilen, kavrulma işlemi yapılan ürünlerle erişebilirsiniz. Fındık hakkında merak edilen bilgileri sizlerle paylaşalım.

Dünya´nın neresine giderseniz gidin mutlaka yiyeceğiniz fındıkların bir kısmı ülkemizden gönderilmektedir. Nitekim Dünya üzerinde yer alan fındık stoklarının hemen hemen %71´i ülkemizde yetiştirilmekte olan ürünlerden sağlanmaktadır. Ülkemizde yetiştirilen fındıkların kalitesi diğer ülkelerde bulunan %29´luk bir dilim arasında en kaliteli ürünler arasında, tadı en lezzetli ürünler arasında bulunmaktadır. Ülkemizde birden fazla fındık modeli de bulunmaktadır. Amaçlarına göre sınıflandırılan fındıklar ülkemizin çeşitli illerinde üretilmektedir. Sitemizde de inceleyeceğiniz kavrulmuş fındık ürünleri Giresun yöremizde yetiştirilmiş olan, en kaliteli ürünler arasından özenle seçilerek sizlere sunulmaktadır. Kavrulmuş fındık tüketiminde kullanılan fındık ürünleri için en ideal ve en kaliteli fındıklar markamızın da alım yaptığı Giresun yöresinde yetişmektedir.

Giresun ilinde yetişen fındıklar diğer illerde yetişen fındıkların türlerine göre daha yağlı ve dolgun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizlerde her sene toplu olarak fındık dönemlerinde alım yaptığımız bu ürünleri tek tek inceleyerek almaktayız. Giresun yöresinde bulunan yağlı ve dolgun fındıklar kavrulması ile beraber oldukça lezzetli bir hal almaktalardır.

Koz Kuruyemiş Kavrulmuş Fındıkları

Firmamız her sene belli dönemlerde senelik fındık stoğunu belirlediği yöreden satın almaktadır. Satın alınan fındıkların tamamı imalathanemizde tek tek seçilmektedir Kavrulmuş fındık üretilecek olan imalathanemizde sizler için özel taş tabanlı fırınlarımız bulunmaktadır. Koz Kuruyemiş olarak daima en iri ve lezzetli fındıkları kavurmakta ve sizlerin damak zevkine hazır bir hale getirmekteyiz. Damak tadınıza göre tek kavrulmuş veya çifte kavrulmuş fındık ürünlerini sitemizden hemen inceleyebilir ve dilerseniz online satış ödeme kanallarımız aracılığı ile anında sipariş verebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´de daima en iyi kalite, en lezzetli ve en iyi kavurma tekniği ile hazırlanan fındıklar satışa sunulmaktadır. Fındıklarımızın tamamı büyüklüğü ve lezzeti bakımından tüketenleri memnun etmektedir. Firmamızdan satın alacağınız tüm kuruyemiş ürünlerinde olduğu gibi, kavrulmuş fındık ürünlerinde de sizlere vakumlu ve kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimiz gönderilmektedir. Bu ambalajlama tekniğimiz sayesinde ürünler her zaman daha taze ve uzun ömürlü olarak raflarınızdaki yerini almaktadır.

Koz Kuruyemiş´ten satın alacağınız kavrulmuş fındıkları günlük tüketimlerinizde kullanabilirsiniz. Çerez olarak tercih edebileceğiniz bu ürünleri dilerseniz de pasta ve kekler için de çekinmeden kullanabilir ve lezzetli tarifler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir ve aklınıza takılan her türlü soru, sorun için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Tuzlu Antep Fıstığı
  Koz Kuruyemiş´te aradığın Tuzlu Antep Fıstığı seni bekliyor. Lezzetli ve kaliteli ürünlerin tamamı için kurumsal sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.
 • Doğal Dağ İncir Kurusu Fiyatları
  Koz Kuruyemiş ile en lezzetliye, en kaliteliye ulaşmanızı daima amaçlıyoruz, Doğal Dağ İncir Kurusu Fiyatları için sitemizde doğal ürünlerimizi hemen inceleyebilirsiniz.
 • Acve Hurması Faydaları
  Koz Kuruyemiş olarak bilgilendirmeye, ürün tanıtımına ve en lezzetli & kaliteli olanlarının istediğiniz adrese teslimatına ön ayak oluyoruz, hemen sitemizden Acve Hurması Faydaları hususlarını inceleyebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp