Karışık Kuruyemiş Çeşitleri

18.11.2020

Karışık Kuruyemiş Çeşitleri ile ilgili her firmanın kendine has karışımı vardır. Koz Kuruyemiş en çok tüketilen ürünlerden damak tadınıza uygun karışık kuruyemiş çeşitleri ile sizlerle.

Farklı tadların bir arada olmasıyla ortaya çıkan karışık kuruyemiş ürünlerinin en taze, en kaliteli ve en lezzetli halleri Koz Kuruyemiş´te. Her bir kuruyemişin kendine has lezzeti ve faydası bulunmaktadır. İnsan vücudu için gerekli olan bir çok minarali, vitamini içeren kuruyemişleri gün içerisinde bir avuç tüketmeniz önerilmektedir. İnsanların gün içinde ihtiyaç duyduğu enerjinin bir kısmını sağlayacak olan kaliteli ve lezzetli kuruyemişlerimiz harika birer protein kaynaklarıdır. Karışık kuruyemişleri satın alarak seminer, konferans, toplantı, düğün, nişan, kına gecesi, bayram, misafirlik vb.. etkinliklerde misafirlerinize sunabilirsiniz.

Keyifle tüketebileceğiniz karışık kuruyemiş ürünlerimizin Koz markası altındaki çeşitlerine gelin hep birlikte göz atalım..

Koz Karışık Kuruyemiş

İçindekiler: Cashew fıstık içi, Antep fıstık, Tek kav. Fındık içi, Kav.şark badem içi, Tuzlu Fıstık içi. Koz Karışık kuruyemiş lüks karışımımızdır. En kaliteli ve en lezzetli kuruyemiş çeşitlerinden hazırladığımız karışım vücut için sağlıklı onlarca mineral içerir. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin ara öğünlerde tercihi olan kuruyemişi Koz Kuruyemiş´den satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz kendi imalthanemizde tek tek özenle seçilmektedir, memnun kalırsınız.

Kavrulmuş Karışık Kuruyemiş

İçindekiler: Tuzlu Fıstık, Tuzsuz fıstık, Antep Fıstık, Sarı Leblebi, Gevrek Leblebi, Tek kavrulmuş Fındık içi, Soslu Mısır, Kav.Badem içi, Cashew fıstık  Karışık Kuruyemiş, taze ve lezizdir. Mağazamızda satışını yapmış olduğumuz ürünlerden hazırladığımız karışımdır. Ürünlerimiz kendi imalthanemizde tek tek özenle seçilmektedir, memnun kalırsınız.

Gurme Karışık Kuruyemiş

İçindekiler: Özel Antep Fıstık içi, Özel Datça Badem içi, Özel Zarsız Datça Badem içi, Kavrulmuş İç Kabak Çekirdeği, Çifte Kavrulmuş Fındık içi, Tuzlu Fıstık  Karışık Kuruyemiş sağlıklı, taze ve lezizdir. En kaliteli ve en lezzetli kuruyemiş çeşitlerinden hazırladığımız karışım vücut için sağlıklı onlarca mineral içerir. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin ara öğünlerde tercihi olan kuruyemişi Koz Kuruyemiş´den en doğal haliyle satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz kendi imalthanemizde tek tek özenle seçilmektedir, memnun kalırsınız.

Lezzetli Toptan Karışık Kuruyemiş Çeşitleri Koz Kuruyemiş firmasında sizlerle. Hemen web sitemizde yer alan karışık kuruyemiş ürünlerimizi görselleri ile beraber inceleyebilir ve dilediğiniz ürünümüzü, istediğiniz gramajlarda firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Ağızlarda muhteşem bir tad bırakacak olan karışık kuruyemişlerimiz sipariş verilen gün içerisinde adresinize kargolanacak veya firmamızın motorize servisleri ile adresinize bırakılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Şişli Kuruyemiş Siparişi
  Şişli Kuruyemiş Siparişi için en kaliteli ürünlere ulaşarak, sağlıklı atıştırmalıklar tüketmek istiyorsanız hemen KOZ KURUYEMiŞ´in online satış sitesinden sepetinizi oluşturabilirsiniz.
 • Muğla Marmaris Kuruyemiş Siparişi
  Koz Kuruyemiş´in lezzeti sınırları aştı! Türkiye´nin her yerinden siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu kapsamda Marmaris Kuruyemiş Siparişi en yoğun talep aldığımız bölgeler arasında yer alıyor.
 • Ataköy Çerez Siparişi
  Ataköy Çerez Siparişi vermek için bölgenizdeki tüm adreslere taze ürün gönderimi yapan Koz Kuruyemiş´in incelemekte olduğunuz web sitesi üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp