Kavrulmuş Antep Fıstığı Fiyatları

12.1.2024

Antep (Şam) Fıstığı Çeşitleri & Kilo Fiyatları için Koz Kuruyemiş´in online satış sitesini hemen ziyaret edebilir ve alanında en lezzetli olduğunu düşündüğümüz 1.kalite ürünleri daima sitemizden sipariş verebilirsiniz. Antep fıstığı Türk mutfağının önemli lezzetlerinden birisi olmaktadır. Hem kuruyemiş olarak atıştırmalık şeklinde hem de çeşitli tatlılarda süsleme ve lezzet malzemesi olarak sıkça kullanılmaktadır. Büyük küçük her yaştan ve her kesimden herkesin damak tadına hitap edebilen oldukça besleyici ve lezzetli bir ürün olarak tercih edilmektedir. Bu konuda en lezzetli ve kaliteli kavrulmuş Antep fıstığı ürünlerini firmamızdan bulabilirsiniz. Piyasadaki 1. sınıf kalitedeki Antep fıstığını bizden temin edebilirsiniz. Diğerseniz doğrudan firmamıza gelerek dilerseniz web sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturarak sahip olabilirsiniz. Kavrulmuş Antep fıstığı fiyatları da alacağınız miktara ve ürün çeşidine göre değişmekle birlikte bu nedenle net bir miktar belirtmek çok sağlıklı olmamaktadır. En doğru fiyat ve ürün bilgisi için firmamıza gelebilir veya web üzerinden inceleme yapabilirsiniz.

Koz Kuruyemiş´in web sitesinde yer alan telefon numaralarını hemen arayarak müşteri temsilcilerinden merak ettiğiniz bilgileri edinebilirsiniz. Bunun haricinde bilmenizi isteriz ki, Koz Kuruyemiş her zaman en iyi kalitedeki ürünleri doğru standartları ile harmanlayarak size ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Kavrulmuş İç Antep Fıstığı 1 kg


Antep fıstığı ürünlerimiz birçok farklı formda ve ağırlıklarda hazırlanarak paketlenmektedir. Dalından koparıldığı andan itibaren raflarda yerlerini alana kadar birtakım işlemlerden geçmektedir. Bu süreç boyunca sağlıklı ve kaliteli bir şekilde özelliğini bozmadan sizlerin tüketimine sunabilmek için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Böylece ilk günkü tazeliğine en yakın ve sağlıklı bir şekilde tüketiminize hazır hale getirilmektedir. Bu nedenle firmamızdaki tüm kuruyemişlerde olduğu gibi kavrulmuş Antep fıstığını da gönül rahatlığıyla alarak büyük bir keyifle tüketebilirsiniz. İster yemeklerde ve tatlılarda ister atıştırmalık olarak tüm ihtiyaçlarınızda rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Bulunduğumuz coğrafyada en çok tüketilen kuruyemişlerden birisi olarak Antep fıstığını referans gösterebiliriz. Özellikle kavrulmuş haliyle eşsiz bir lezzet deneyimi sunmaktadır. Bu nedenle birçok kimse tarafından sıkça tercih edilerek tüketilmektedir. Çeşitli tatlılarda kullanıldığı gibi hemen tüketime hazır halde de bulunmaktadır. Bu nedenle atıştırmalık olarak veya açlık halinde yatıştırıcı ve doyurucu olarak da oldukça rağbet görmektedir. Özellikle firmamızda yer alan kavrulmuş Antep fıstığı ürünlerimiz piyasadaki en kaliteli ürünlerden oluştuğu için bu açıdan da sıkça talep edilmektedir.

Koz Kuruyemiş online satış sitesinden vereceğinzi siparişlerin tamamı tazelik koruyucu özel kilitli ambalajlar ile size ulaştırılmaktadır. 
Ayrıca talep ederseniz ürünler vakumlu poşetlerimizde de size gönderilebilmektedir.
 

Antep (Şam) Fıstığı Çeşitleri & Kilo Fiyatları


Firmamızda yer alan envaı kuruyemişler arasında en çok satılanlardan birisi kavrulmuş Antep fıstığı olmaktadır. Sağlıklı ve keyifli tüketimi ile birçok kimsenin öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda çeşitli boyutlarda ve türlerde paketlerde hazırlanarak tüketiminize sunulmaktadır. Bu da kavrulmuş Antep fıstığı fiyatları olarak farklılıklar olmasına neden olmaktadır. Bu yüzden en sağlıklı ve doğru fiyatlar için ürün bazında inceleme yapılmasını önermekteyiz. Gerek firmamızdan gerekse web sitemizden dilediğinizce incelemeleri yapabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza, damak tadınıza ve kesenize en uygun ürün veya ürünleri belirleyerek güvenle satın alabilirsiniz.

Daha fazlası ve diğer ürünler için Koz Kuruyemiş´in sitesinde kısa bir gezintiye çıkın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Siirt Fıstığı Online Satış
  Bir çok insan tarafından özellikle talep edilen Siirt Fıstığı Online Satış sistemimizde sunulmktadır. Kabukları ve görünüş bakımından antep fıstığını andıran bu ürün, üretici bağından temin edilmektedir.
 • Brezilya Cevizinin Faydaları
  Brezilya Cevizinin Faydalarını öğrenebilmek ve ülkemizde bulunan en lezzetli doğal Brezilya Cevizi ürünlerini hemen sipariş verebilmek için sitemizi ziyaret edin.
 • Özel Yerli Maraş Cevizi
  Özel Yerli Maraş Cevizi - Özel Yerli Kabuklu ve Kavuksuz Maraş Cevizi ve diğer ürün grupları için siparişlerinizi rahatlıkla Koz Kuruyemiş kalitesi ile site üzerinden verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp