Koz Baklava Açıldı

22.3.2021

Koz Kuruyemiş iştiraki olan Koz Baklava Kadıköy´de siz değerli müşterilerine en lezzetli tatlıları ulaştırmak ve taddırmak adına hizmet vermeye başladı.

Uzun yıllardır Kadıköy Koz Kuruyemiş olarak ürünlerimizi sizlere, Türkiye´nin her yerine ulaştırmaktan memnuniyet duymaktaydık. Son dönemlerde siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni işimize adımlarımızı atmaya başlamıştık. Kısa zaman önce Koz Kuruyemiş ürünlerinin kalitesinde muhteşem baklavalarımızın satışına başladığımızı sizlere bildirmekten memnuniyet duymaktayız. Koz Baklava olarak Kadıköy´de odun ateşinde pişirilen, tereyağlı ve bol fıstıklı baklavalarımız artık sizlerle.

Koz Baklava Kadıköy Ulaşım Bilgileri

Adres : Osmanağa Mah. Yağlıkcı ismail Sok. No: 6 / C Kadıköy / İSTANBUL

Sipariş Hattı : 0216 337 6 569

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Ceviz İçinin Yararları
  Ceviz İçinin Yararları ve Faydalarına yer verdiğimiz bu içeriğimizi inceleyerek Koz Kuruyemiş´in size sunduğu bilgilere anında erişebilir ve kaliteli ceviz içi siparişleri için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.
 • Kaju Fıstığı Yararları
  Kaju Fıstığı Yararları hakkında bilgilerin sizler için paylaşıdığı kurumsal Koz web sitesinden içeriğimizi inceleyebilir ve akabinde Türkiye´nin en lezzetli, en kaliteli Kaju fıstık ürünleri için siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
 • Aşure Nasıl Yapılır? Nefis Aşure Malzemeleri
  Aşure Nasıl Yapılır? Nefis Aşure Malzemeleri Siparişini Koz Kuruyemiş kurumsal web sitesinden vererek aşure yapmak için öncelikle ürünlere ulaşabilirsiniz. Sonrası için aşure tarifini sizler için aşağıda veriyoruz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog