Koz Baklava Açıldı

22.3.2021

Koz Kuruyemiş iştiraki olan Koz Baklava Kadıköy´de siz değerli müşterilerine en lezzetli tatlıları ulaştırmak ve taddırmak adına hizmet vermeye başladı.

Uzun yıllardır Kadıköy Koz Kuruyemiş olarak ürünlerimizi sizlere, Türkiye´nin her yerine ulaştırmaktan memnuniyet duymaktaydık. Son dönemlerde siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni işimize adımlarımızı atmaya başlamıştık. Kısa zaman önce Koz Kuruyemiş ürünlerinin kalitesinde muhteşem baklavalarımızın satışına başladığımızı sizlere bildirmekten memnuniyet duymaktayız. Koz Baklava olarak Kadıköy´de odun ateşinde pişirilen, tereyağlı ve bol fıstıklı baklavalarımız artık sizlerle.

Koz Baklava Kadıköy Ulaşım Bilgileri

Adres : Osmanağa Mah. Yağlıkcı ismail Sok. No: 6 / C Kadıköy / İSTANBUL

Sipariş Hattı : 0216 337 6 569

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Siirt Fıstığı Fiyatları
  Koz Kuruyemiş´in online satış web sitesi üzerinden Siirt Fıstığı Fiyatlarına hemen erişebilir ve anında uzmanlarımıza siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz.
 • Brezilya Cevizinin Faydaları
  Brezilya Cevizinin Faydalarını öğrenebilmek ve ülkemizde bulunan en lezzetli doğal Brezilya Cevizi ürünlerini hemen sipariş verebilmek için sitemizi ziyaret edin.
 • Kuru Kayısı Siparişi
  Kuru Kayısı Siparişi vermek isteyen tüm ziyaretçilerimiz Malatya´dan özel olarak getirilen kayısı kurularımızı sitemizden diledikleri gramajlarda sepetlerine ekleyebilir.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp