Kuru Kayısı Siparişi

28.6.2021

Kuru Kayısı Siparişi vermek isteyen tüm ziyaretçilerimiz Malatya´dan özel olarak getirilen kayısı kurularımızı sitemizden diledikleri gramajlarda sepetlerine ekleyebilir. Koz Kuruyemiş tüm ürünlerine verdiği özen ve kaliteyi Malatya yöresinden getirdiği kayısı kurularında da uygulamaktadır. Firmamızdan sipariş verilen ürünler sene boyunca aynı kalitede olabilmesi adına yöresinden, hasat dönemlerinde toplu olarak satın alınır ve firmamıza ait özel saklama alanlarında muhafaza edilir.

İmalathanemizde sizler için her zaman kaliteli ürünleri sunabilmek adına kalite politikaları bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi taze kayısıların özel bazı teknikler uygulanarak kurutulması, doğal yöntemler ile kuruması işlemlerinin ardından kuru kayısı ürünleri meydana gelmektedir. Güneş altında toz almayan alanlarda kuruyan Malatya kayısı kurularımız sizlerden gelecek siparişleri beklemektedir. Ülkemizde kayısı kurusu olarak bilinen bu ürüne aynı zamanda gün kurusu da denilmektedir. Gün kurusu olarak bilinen bu tür normal kayısılardan daha koyu renklere sahiptirler.

KURU KAYISI ÜRÜNLERİ

En lezzetli ve vitamini en bol kuru kayısı ürünleri Koz Kuruyemiş´te.. Gün kurusu olarak da bilinen bu ürünler içerisinde yüksek miktarlarda vitaminler, mineraller ve insan sağlığına yarar sağlayıcı faydalar bulunmaktadır. Kuru kayısı ürününü tüketmenin insan sağlığı açısından bir çok faydası vardır.

Koz Kuruyemiş faydalı bilgiler alanında kısa bir gezintiye çıktığınızda kuru kayısıların, gün kurularının sizler için tüm faydalarını öğrenebilirsiniz. Demir açısından oldukça zengin olan bu ürün aynı zamanda sindirim sistemi dostudur. Kuru kayısılar en önemli potasyum kaynakları arasında gösterilmesi sebebi ile kalp ve damar sağlığı açısından önemlidir.

Sizlerde bulunduğunuz şehirde bu lezzetli ve kaliteli kuru kayısı ürününü tüketmek istiyorsanız hemen web sitemizde Kuru Meyveler kategorisini ziyaret edebilir ve dilediğiniz gramajlarda siparişlerinizi oluşturarak bize iletebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş ürünleri Türkiye´nin her yerine kısa süre içerisinde gönderilebilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Doğal Gün Kurusu Tüketmenin Yararları
  Doğal Gün Kurusu Tüketmenin Yararlarına gelin hep birlikte sizler için hazırlanan bu içeriğimizde göz atalım. Firmamızın kurumsal web sitesinde yer alan bu eşsiz ürünü bizden sipariş verebilirsiniz.
 • Kavrulmuş & Kabuklu Fındık Fiyatları
  Aradığınız 1.kalite Kavrulmuş & Kabuklu Fındık ve Fiyatları için Koz Kuruyemiş web sitesinde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Tamamı özel taş tabanlı fırınlarımızda ağır ağır kavrulan lezzetli ürünlerdir.
 • Datça Bademinin Özellikleri Nelerdir
  Datça Bademinin Özellikleri Nelerdir? Bu sorunun yanıtı ve kaliteli datça bademleri için sitemizde kısa bir vakit geçirerek içeriğimizi okuyabilir ve hemen firmamıza ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp