Kuru Meyveler

Online Kuru Meyve Siparişi

Koz Kuruyemiş online satış web sitesi aracılığı ile dilediğiniz an tüm kuru meyve ürünlerini, istediğiniz gramajlarda sipariş verebilirsiniz. Meyveler insan sağlığı açısından oldukça önemli ve yararlı besinlere sahiptir. Bazı meyvelerin kurutulma işlemleri yapılmakta ve bir çerez, kuruyemiş gibi tüketilmeleri sağlanmaktadır. Web sayfamızda online kuru meyve kategorisi üzerinden dilediğiniz an kurutulmuş meyve ürünlerinin siparişlerini oluşturabilir ve nerede olursanız olun bu lezzetli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Gün içerisinde sağlıklı atıştırmalıklardan olduğunu düşündüğümüz bir çok meyvenin kurutulmuş halini sayfamızda bulabilirsiniz. Mevsimi olmayan kurutulmuş meyvelere ilgi duyanlar için yılın her mevsimi taze ve kaliteli kurutulmuş meyveleri sizlere sunuyoruz. Kuru meyve çeşitlerimizin tamamı hem günlük tüketimler için hemde kek & pasta gibi yiyecek yapımlarında  tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Kurutulmuş Meyve Çeşitleri

Her mevsim mükemmel meyve tadlarına erişebileceğiniz bir çok kurutulmuş meyve çeşidi Koz Kuruyemiş markası ile sizlere sunulmaktadır. Kuru kayısıdan, kuru incire, dut kurusundan, yaban mersinine, kuru üzümden cennet hurmasına, sarı erik kurusundan, altın çilek kurusuna ve daha onlarca kurutulmuş meyve ürününe web sitemizde ilgili kategori üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kurutulmuş meyve çeşitlerinde sağlıklı beslenmeyi amaçlayan kişilerin tüketiminin daha fazla olduğu belirlenmiştir.  Diyet yapmak isteyenler için önerilen kuru meyvelerin en lezzetlileri ve en kalitelileri Koz Kuruyemiş ile sizlere sunulmaktadır. Sağlıklı beslenmenin temelinde yatan kaliteli besinleri insan vücuduna girmesini sağlayan kurutulmuş meyveleri hemen web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Özellikle kış aylarında daha fazla tercih edilen kurutulmuş meyvelerin tamamı firmamızın kendi bünyesinde kurutulmakta ve raflardaki yerlerini almaktadır. Hem lezzetli hemde vitamin deposu olan kurutulmuş meyvelerimizde kurutma esnasında yağ ve şeker kullanılmamaktadır.

Kurutulmuş Meyve Fiyatları

Koz Kuruyemiş herşeyin daima en kalitelisi, en lezzetlisini siz değerli ziyaretçileri için firma çatısı altında bulundurmakta ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere ulaştırmaktadır. Kuru meyve ürünlerinin fiyatları satın alınmak istenilen kurutulmuş meyvenin türü ve gramajına göre değişiklik gösterebilmektedir. İncelediğiniz web sayfamızda yer alan kuru meyve kategorisi içerisinde tüm ürünlerimizin fiyatları gramajlarına göre belirlenmiş ve sizlere sunulmuştur. Kuru meyve çeşitlerimizi sitemizden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

İçerdiği vitaminler ve insan enerjisine sağladığı katkıları nedeniyle kurutulmuş meyveler son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir. Siparişleriniz özenli bir şekilde, özel olarak geliştirilen tazelik koruyucu paketlerimiz ile adreslerinize ulaştırılabilmektedir.

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp