Kurutulmuş Çekirdeksiz Erik

20.5.2024

Türkiye´nin herhangi bir şehrinden Kurutulmuş Çekirdeksiz Erik Siparişi vermek artık çok kolay! Alanında uzman kadromuz ile 1.kalite kuruyemiş ürünlerini, kuru meyveleri adresinize Koz Kuruyemiş kalitesi ile ulaştırıyoruz.Olgunlaşmış birçok meyve dalından taze taze toplandıktan sonra çeşitli işlemlerden geçirilerek kurutulmaktadır.

Böylece yaş olarak tüketilmesinin yanı sıra kurutulmuş olarak da tüketilebilir olmaktadır. Kurutulmuş olması daha uzun süre muhafaza edilerek aynı zamanda mevsimi dışında da tüketilebilir olmasını sağlamaktır. Bu da yıl boyunca canınızın her istediğinde rahatça tüketebilmenize imkân tanımaktadır. Bu noktada sayabileceğimiz ürünlerden birisi de kurutulmuş çekirdeksiz erik olmaktadır. Dalından hasat edildikten sonra en doğal ve kaliteli erikler özenle seçilerek çekirdekleri ayrıştırılmaktadır. Kurutma işlemlerinin ardından faklı ağırlıklarda olacak şekilde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Bu şekilde hazırlanan çekirdeksiz kuru erikler firmamız tarafından siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Erik Kuru Meyveler Modelleri ve Fiyatları & Satın Al


Firmamız tüm ürünlerinde öncelikli olarak kaliteyi ve doğallığı esas almaktadır. Bu kapsamda hareket ederek piyasadaki en doğal ve kaliteli erikleri toplamaktayız. Kurutma işlemleri esnasında kalitesine ve doğallığına herhangi bir zarar vermeden gerekli hassasiyetle hareket etmekteyiz. Böylece uzun süre besleyiciliğini koruyarak güvenle tüketebilmenize yardımcı olmaktayız. Bilindiği üzere erik birçok açıdan insan sağlığına büyük faydaları dokunan bir meyvedir. Birçok rahatsızlığa iyi geldiği gibi vücudun gelişmesine ve güçlenmesine de önemli katkılar sağlamaktadır. Bu sebeple her zaman dengeli ve kontrollü bir şekilde tüketilmesi önerilmektedir. Bu konuda kurutulmuş erikler her zaman bulunabileceği için oldukça idealdirler. Siz de bu konuda ihtiyacınız olduğu her an istediğiniz kadar çekirdeksiz erik kurusunu firmamızdan kolaylıkla temin ederek gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Eriklerin hem yaş hem de kuru halde birçok faydası olduğunu belirtmiştik. Özellikle C vitamini açısından zengin bir meye olarak kış günlerinde yaygınlaşan birçok hastalıklara karşı koruyucu etkisi bulunmaktadır. Vücut direncini arttırarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. K vitamini açısından da önemli bir meyve olarak özellikle gelişim çağındaki çocuklarda kemik gelişimini desteklemektedir. İlerleyen yaşlarda görülen kemik erimesine karşı da önleyici etkisi bulunmaktadır. Lifli yapısı sindirim sistemini düzenleyen ve rahatlatan önemli bir etkiye sahip olmaktadır.
 

Kuru Meyve | Kurutulmuş Meyve


Kalorisi düşük bir meyve olarak kan şekerinin düzenlenmesine katkı sağlar. Aynı zamanda kilo almanın önüne geçer. Tokluk hissi uyandırarak açlığı ve haliyle de çok yeme isteğini azaltmaktadır. Demir emilimini artıran önemli etkisi sayesinde demir eksikliğinin giderilmesine yardımcı olur. Bu da kalp ve damar rahatsızlıklarının yanı sıra erken doğum gibi risklerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Firmamızdan dilediğiniz zaman hızlıca temin edebileceğiniz kurutulmuş çekirdeksiz erik ürünlerimizi keyifle tüketirken bir yandan da sayısız yararlarından sağlıklı bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Koz Kuruyemiş aracılığıyla Kuru Meyve | Kurutulmuş Meyve ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Kalitesi yüksek olan ürünlerimiz her zaman KOZ standartlarına uygun olarak raflarda yerini alır. Sizlerde tazelik koruyan özel paketlerimizi tercih edebilir ve dilediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Özel Yerli Maraş Cevizi
  Özel Yerli Maraş Cevizi - Özel Yerli Kabuklu ve Kavuksuz Maraş Cevizi ve diğer ürün grupları için siparişlerinizi rahatlıkla Koz Kuruyemiş kalitesi ile site üzerinden verebilirsiniz.
 • Kuru Kayısı Tüketmek İçin Bazı Nedenler
  Kuru Kayısı Tüketmek İçin Bazı Nedenleri sizler için derledik. Koz Kuruyemiş´in web sitesinde kuru kayısı yararları ve tüketmeniz için sizi teşvik edici nedenleri sıraladık.
 • Şam Fıstığı Siparişi
  Şam Fıstığı Siparişi vermek için Koz Kuruyemiş´e ulaşın. Sitemizde sizler için eşsiz kalitedeki ürünleri sunuyor ve sipariş vermeniz için en iyi ödeme yöntemlerini sunuyoruz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp