Kuruyemiş Uygulaması İndir

3.2.2021

Kuruyemiş Uygulaması İndirmek isteyen tüm ziyaretçilerin sizlere daima en kaliteli ürünleri sunan Koz markasının Android market ve Apple Store üzerinden indirilebilir uygulaması hizmetinizdedir.

Kuruyemiş sektöründe uzun senelerdir faaliyet gösteren ve ülkemizin bir çok noktasına lezzetli kuruyemişlerini ulaştıran firmamız sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için online satış sitemizi telefonlarınızın uygulama marketinden indirerek her zaman ekranınızda, karşınızda olmasını sağlıyoruz. Bu vesile ile kuruyemişi canınız çektiği anda hemen uygulamamıza tıklayarak anında siparişinizi verebiliyorsunuz.

Koz Kuruyemiş uygulamaları üzerinden anında sipariş vererek adresinize kadar ulaştırılmasını sağlayacağımız ürünlerimizin daima arkasındayız. Topraktan raflara uzanana kadar tüm yolculuğa hakim olan firmamız ürünlerinde daima aynı kaliteyi yakalamak adına lezzetli kuruyemişlerini senelik olarak toptan almaktadır.

Tarladan tüketim anına dek tüm sürecin Koz Kuruyemiş kalite kontrol ekibinin takibinde olduğunu bilmelisiniz. Kaliteli ürünleri sizlere sunmamız için kalite anlayışımız daima aynıdır. " Yüksek Kaliteli Ürünleri Sizlere Sunmak "

Uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanan ürünlerimiz için hijyen ilk esaslarımız arasındadır. Hijyenik standartlara uygun olarak üretimlerimizi yapıyor ve özenle ürettiğimiz bu doğal lezzetleri sizlere sunuyoruz.

Kuruyemiş Uygulaması İndir

Koz Kuruyemiş´i Apple Cihazlarınıza İndirmek İçin

BURAYA TIKLAYIN

Koz Kuruyemiş´i Android Cihazlarınıza İndirmek İçin

BURAYA TIKLAYIN

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Kabak Çekirdeği Fiyatları
  Kabak Çekirdeği Fiyatları ile alakalı sizler için hazırlanan bu içerikte bilgilendirici verilere erişebilir ve en lezzetli, dolu dolu kabak çekirdekleri için Koz Kuruyemiş´ten sipariş verebilirsiniz.
 • Kuru Kayısı & Gün Kurusu Fiyatları
  Koz Kuruyemiş aracılığıyla online satış sitemizden Kuru Kayısı & Gün Kurusu Fiyatları anında öğrenilebilmektedir. Sitemizi hemen ziyaret ederek dilediğiniz 1.kalite ürünü inceleyebilir, fiyatları anında görebilirsiniz.
 • Şam Fıstığı Siparişi
  Şam Fıstığı Siparişi vermek için Koz Kuruyemiş´e ulaşın. Sitemizde sizler için eşsiz kalitedeki ürünleri sunuyor ve sipariş vermeniz için en iyi ödeme yöntemlerini sunuyoruz.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp