Kuruyemiş ve Sağlığa Faydaları

20.4.2020

Kuruyemiş ve Sağlığa Faydaları nelerdir? Koz Kuruyemiş faydalı bilgiler bölümünde yer alan bu yazımız ile pek çok yeni bilgiye erişebilir ve kaliteli ürünleri firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Bağışıklık sistemimizi güçlendirecek besinler arasında bulunan kuruyemişlerin en iyileri ve her zaman en kalitelileri Koz Kuruyemiş ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bağışıklık sisteminize yarar sağlayacak olan en iyi antioksidanları, vitaminleri, mineralleri barındıran kuruyemişlere ve sağladığı bazı faydalara gelin hep beraber göz atalım.

Badem, Fındık ve Ceviz gibi kuruyemiş ürünleri insanlara zararlı hücrelerin hayatta kalmasını sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini düzene sokmak ve güçlendirmek amacı ile her gün mutlaka 10 adet çiğ fındık, 10 adet badem ve 3 adet tam ceviz tüketmeniz önerilmektedir.

Ülkemizde en sevilen bağışıklık sistemi güçlendiren besinler arasında olan kuruyemiş ürünlerini tüketirken faydalarını bilmek sizin de hakkınız. Şuanda incelemekte olduğunuz www.kozkuruyemis.com web sitemizde bulunan faydalı bilgiler menüsü içeriğinde pek çok kuruyemişin faydalarını öğrenebilirsiniz. Genelde kalp damar sağlığına iyi gelen, diyabete iyi gelen ve kanseri önleyici olan kuruyemişler ülkemizde en sık tüketilen ürünlerdir.

Kuruyemiş ürünler bunların yanı sıra kalp, damar sağlığını koruyucu besinleri de zengin bir biçimde içermektedir. Yeteri kadar kuruyemiş tüketmek kanseri, obeziteyi, diyabeti vb.. pek çok hastalığa karşı sizi koruyacaktır. Hangi kuruyemiş, hangi faydayı sağlamakta incelemek için yukarıda bahsettiğimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Koz Kuruyemiş markası altında satılan tüm ürünler her zaman aynı kalitede olması amacı ile senelik olarak toptan bir şekilde alınmaktadır. Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı firmamız tarafından kalite kontrole maruz tutulmakta ve ayıklanmaktadır. Kavrulacak ürünlerde firmamız taş tabanlı fırınında ağır ağır ürünleri kendi standartlarına göre pişirmektedir. Bu işlemler ortalama 2 saat sürmektedir.

Koz Kuruyemiş kalitesi ile sizlere sunulan ürünler taş fırında pişirildiği için piyasada satılan seri üretim ürünleri gibi değildir, her zaman daha lezzetli ve kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz. Taş fırında kavurduğumuz tüm kuruyemiş ürünleri, piyasaya nazaran çok daha lezzetli ve uzun süre tazeliğini korumakta olan ürünlerdir.

Sizlerde talep ettiğiniz ürünü sitemize bulunan ilgili kategori içeriğinden inceleyebilir ve online ödeme sistemi bulunan web sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

İletişim Bilgilerimiz
  • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
  • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp