Kuruyemişli Doğal Kayısı Siparişi

12.7.2021

Koz Kuruyemiş´in eşsiz kuruyemiş ürünleri ile hazırlanan bu Kuruyemişli Doğal Kayısı lezzetini hemen kurumsal web sitemizden sepetinize ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Paket içerisinde 21 adet olarak bulunan kuruyemişli kayısı ürünlerimiz doğal ve tazedir. Doğal kayısı ürünlerinin içinde Koz kalitesine sahip olan özel ceviz içi kuruyemişi, özel antep fıstık içi kuruyemişi, zarsız badem kuruyemişi yer almaktadır. Bu muhteşem ürünü tüketirken günlük şeker ihtiyacınızın giderilmesini sağlayabilir ve vücudunuza enerji depolayabilirsinzi. Tek atımlık olarak kullanabileceğiniz kayısı içerisine yerleştirilen eşsiz kuruyemiş lezzetleri sayesinde besleyici olan bu ürün bir çok spor hocası ve uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Özellikle diyette bulunan kişilerin ihtiyacı olan şeker miktarının sağlıklı bir şekilde elde edilmesi için bu ürün grubu tercih edilir.

KURU KAYISI İÇERİSİNDE MUHTEŞEM KURUYEMİŞLER

Sizlere sunduğumuz bu özel ürünümüz enerji deposudur. Doğal kayısı kurusu ürünü içinde ceviz içi, antep fıstık içi, zarsız badem bulunmaktadır. Bu kuruyemiş çeşitlerinin tamamı insan vücudu için yararlıdır. Koz Kuruyemiş sitesinde yer alan tüm kuruyemiş ve kuru meyve ürünleri firmamızın kendi imalathanesinde tek tek özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Memnun kalacağınız bu eşsiz lezzeti hemen sepetinize ekleyebilir ve Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bilgiler

 • Lezzetli Kayısı Kurusu Siparişi
  Lezzetli Kayısı Kurusu Siparişi verebilmek için hemen incelediğiniz web sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilir veya sitemiz üzerinden hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.
 • Fındıkta Hangi Vitaminler Bulunur
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde, sadece ürün satılmıyor! Aynı zamanda ürünlerle ilgili faydalı bilgiler de müşterilere sunuluyor. Fındıkta Hangi Vitaminler Bulunur? sorusunu bugün sizin için ele aldık.
 • Kahramanmaraş Cevizi Fiyatları
  Koz Kuruyemiş´in online satış sitesinde Kahramanmaraş Cevizi Fiyatları sizlere sunulmuştur. Her zaman 1.kalite ürünlere erişebileceğiniz web sitemiz sizlerle.
İletişim Bilgilerimiz
 • Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No:9 Kadıköy / İstanbul
 • 0216 337 5 569
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
Kart Tipleri
Kartlar
blog
Whatsapp